درباره اتراق

درباره اتراق

 

کسب و کار اتراق مبتنی بر فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک می باشد. مجموعه اتراق تلاش می کند که با ساز و کار مبتنی بر وب و ارائه بستر فنی، به ارائه خدمات خود بپردازد. همچنین با بازارسازی و فروش اینترنتی موجب رونق مسافرت در ایران اسلامی شود.
هدف ما این است که از طریق وبسایت اتراق بستری بسیار امن و جذاب تهیه کنیم تا صاحبان منازل، سوئیت ها، اتاق‌ها، ویلاها، آپارتمان‌ها و سایر اماکن مسکونی بتوانند ملک خود را در تاریخی که خود می خواهند و با قیمتی که خود ارائه می دهند در اختیار مسافران و گردشگران داخلی و خارجی قرار دهند. 
امروزه با توجه به هزینه های بسیار زیاد هتل‌ها، بسیاری از مردم ترجیح می دهد در طول سفر در یکی از اقامتگاه‌ها، منازل، سوئیت و آپارتمان‌ها اقامت کنند.

کسب و کار اتراق با بهره مندی از بهترین متخصصان فنی و با دانش به روز در زمینه برنامه نویسی و فناوری اطلاعات، تلاش می کند بستر بسیار جذابی را فراهم کند تا مسافران از اقامتگاه‌های بسیار مناسب برخوردار شوند و همچنین فرصتی را به وجود می آورد که صاحبان اقامتگاه‌ها ضمن کسب روزی حلال، در امنیت کامل و در چهار چوب قانون جمهوری اسلامی ایران از مهمانان و مسافران عزیز پذیرایی کنند.
این کسب و کار هرگونه اقامتگاه قابل سکونت و جذاب را به مخاطبان خود ارائه می دهد. خواه یک آپارتمان مبله باشد و یا یک کلبه. اتاقی در یک خانه روستایی باشد یا یک سوئیت در کنار دریا. همین امر باعث تنوع در انتخاب محل اقامت و تنوع در قیمت برای مخاطبان می شود.
این مدل کسب و کار، مزایای زیادی برای مخاطبان عزیز هم دارد. علاوه بر تنوع انتخاب و قیمت، بهره گیری از غذاها و امکانات محلی با مواد اولیه سالم از مزایای خاص اقامت در منازل روستایی و در کنار مردم محلی می باشد.
همچنین اقامت در خانه‌های محلی فرصت بسیار مناسبی است که مسافران با زندگی روزمره میزبان آشنا شوند و آن را ازنزدیک لمس کنند. فرصتی که هیچ گاه با اقامت در هتل ها فراهم نمی شود.
در کنار آثار باستانی و مناطق بکر گردشگری ایران، یک حلقه گمشده ای وجود دارد و آن آشنایی با آدام و رسوم مناطق بومی و محلی یک منطقه است که در نوع خود بسیار جذاب و زیبا می باشد. ما تلاش کردیم با ارائه این بستر فنی، وجه دیگری از جذابیت ایران و زندگی بومی مردم و میزبان را هم به تصویر بکشیم. دیدن خون گرمی، صفا و صمیمیت مردم خود یک جاذبه گردشگری به حساب می آید و باعث افزایش آگاهی مردم از فرهنگ و آدام و رسوم مردم ایران می شود.