قوانین میزبان شدن

قوانین میزبان شدن

 

قوانین و راهنمای میزبان در اتراق
اصلا چرا میزبان شویم؟
سال‌هاست که فرهنگ سفر تغییر کرده است. گذشت زمانی که مردم برای یافتن سوئیت و اقامتگاه وارد شهر می شدند و در به در دنبال یک اقامتگاه با قیمت مناسب می گشتند. امروزه مردم سفرهای ارزان و راحت را ترجیح می دهند. بدون دغدغه، بدون دردسر و همراه با تجربه های جدید.
اتراق یک بستر فنی و قانونی را برای شما فراهم کرده است. هدف ما این است که فاصله بین میزبان و مهمان را کم کنیم. به طوری که مهمان در شهر خود اقامتگاه مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کند.
پس اگر اقامتگاهی دارید که می توانید اجاره دهید، می توانید در اتراق میزبان شوید.
چگونه می توانیم میزبان شویم؟
برای این کار نیازی نیست که فرآیند پیچیده ای را طی کنید. کافی است که از منوی بالا سمت چپ گزینه میزبان را انتخاب کرده و فرم مربوطه را پر کنید.
کارشناسان ما به سرعت با شما تماس می گیرند و شما را راهتمایی می کنند. در صورتی که شرایط لازم برای میزبانی را داشتید و عکس ها و مشخصات اقامتگاه شما مناسب بود، آن را در اپلیکیشن و سایت به مشتریان و مهمانان نمایش خواهیم داد.
اقامتگاه ها و سوئیت هایی که ثبت می کنید چه ویژگی های باید داشته باشد؟
بی شک مهمان محیطی پاکیزه و تمیز را ترجیح می دهد. پس تلاش کنید قسمت های مختلف اقامتگاه پاکیزه و تمیز باشد. همچنین وسایل سرمایشی و گرمایشی اقامتگاه حتما مناسب باشد.
فضای نشیمن را به خوبی دکور کنید تا حس رضایت را در مهمان به همراه داشته باشد. وسایل آشپزخانه به طور کامل وجود داشته باشد تا مهمان به راحتی بتواند از آن استفاده کند.
از سرویس بهداشتی و حمام غافل نشوید و مواد شوینده را حتما در آنجا قرار دهید. درهای اقامتگاه حتما سالم باشند تا احساس امنیت و راحتی به مهمان دست بدهد. تلاش کنید در عکس هایی که از محل اقامتگاه می گیرید، تمام این موارد را نشان دهید.
به طور کلی، هر چه امکانات بیشتری در اختیار مهمان قرار دهید، قطعا از امتیاز بالایی نیز برخوردار خواهید بود.

نمونه عکس اقامتگاهقوانین رزرو و نحوه پرداخت به میزبان ها در اتراق چگونه است؟
نرخ اجاره از طرف میزبان تعیین می شود که 10 درصد از آن متعلق به اتراق می باشد. بعد از رزرو اقامتگاه و ثبت اطلاعات مهمان، اطلاعات در اختیار میزبان قرار خواهد گرفت. هزینه اقامت آنها هم در روز ورودشان به اقامتگاه به حساب میزبان واریز خواهد شد.
در صورتی که 24ساعت قبل از ورود مهمان رزرو را لغو کرد، درصدی از هزینه کسر و به حساب میزبان منتقل خواهد شد. این درصد برعهده میزبان می باشد.
میزبان چه تعهدهایی به اتراق دارد؟

میزبان متعهد می شود که از عکس های باکیفیت و واقعی استفاده کند و مسئولیت اشتباه های پیش آمده بر عهده خود میزبان است.

میزبان چه تعهدهایی به مهمانان و مسافران دارد؟

تمام امکانات نوشته شده در سایت باید موجود بوده و قوانین اتراق پیاده شود.


چگونه می توانیم در اتراق میزبان برگزیده شویم؟

هر چه امتیاز بیشتری از مهمان ها بگیرید، امکان ویژه شدن شما هم بیشتر است. می توانید ویژه با ویژه شدن در صفحه اول سایت قرار گیرید.