پرسش های متداول

پرسش های متداول

سامانه اتراق در خدمت شما مسافران، مهمانان و میزبانان گرامی می باشد. جهت استفاده مفید از وب سایت و اپلیکیشن اتراق، می توانید پاسخ سوالات زیر را مشاهده کنید. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، می توانید با تماس یا ارسال پیام از قسمت تماس با ما، سوال خود را مطرح کنید.

 

شما می توانید با مراجعه به سایت اتراق و یا دانلود اپلیکیشن اتراق اقدام به رزرو سوئیت کنید.
برخی از امکانات سایت بدون عضویت امکان پذیر است، ولی جهت رزرو سوئیت و منزل حتما باید عضو سایت شوید. این کار با هدف امکان پذیری پیگیری های بعدی و پشتیبانی راحت تر می باشد.

 

از منوی بالای سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و مشخصات درخواستی را تکمیل نمایید. برای عضویت در سایت حتما قوانین سایت را مطالعه بفرمایید. فراموش نکنید که ثبت نام در سایت با کد ملی انجام می شود. لذا در وارد کردن کد ملی دقت کنید.
از منوی بالای سایت روی گزینه ورود کلیک کنید و کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید.
با یک مقایسه ساده میتوان فهمید حق اشتراکی که ما میگیریم حتی هزینه سالیانه سرور یک اپلیکیشن را نمیتواند پوشش بدهد در حقیقت هدف اصلی شرکت داده دانش برتر سهند ایجاد بستر پرداختی به روز با کمترین هزینه برای ارگان ها است و منبع درآمدی این شرکت از کارمزد انتقال وجه میباشد

اپلیکیشن ارگانی متصل به درگاه پرداختی دبیت پی میباشد که دبیت پی زیر نظر شاپرک ( شاپرک زیر نظربانک مرکزی است) فعالیت میکند و دارای مجوز فعالیت از شاپرک میباشد که میتوانید با کلیک بر روی شاپرک لیست شرکت های مجاز که قابلیت ارائه خدمات پرداختی را دارند مشاهده کنید. وطبق مجوزی که شاپرک برای مجموعه دبیت پی داده است اجازه کسر درصدی به عنوان کارمزد را از مبلغ دارند. به همین منظور طبق توافق حاصل شده با مجموعه دبیت پی مبلغ 5000 ریال به مبلغ پرداختی توسط سازمان های بزرگ و متوسط اضافه میشود که به عنوان کارمزد انتقال است

در حقیقت این مبلغ همانند مبلغ انتقال وجه در عابر بانک ها میباشد که از پرداخت کننده وجه ( سازمان های بزرگ و متوسط ) کسر میگردد.و به همین سبب با انجام تراکنش توسط سازمان های بزرگ و متوسط حق اشتراک سال دوم و به بعد طبق جدول حق اشتراک تعرفه ها محاسبه و مابقی مبلغ حق اشتراک توسط مجموعه دبیت پی پرداخت میشود.

جهت ثبت نام با مراجعه به قسمت ثبت نام مراحل زیر را طی میکنید:
  • تکمیل اطلاعات هویتی و آدرسی ارگانی
  • بارگذاری مدارک ارگانی
  • اعتبار سنجی مدارک و اطلاعات ارگانی توسط کارشناسان شرکت داده دانش برتر سهند ( این قسمت جهت حفظ امنیت ارگان ها در نظر گرفته شده تا سودجویان با نام ارگانی در این سامانه نتوانند ثبت نام بکنند به همین خاطر مدارک ارگان ها از ارگان های صادر کننده مجوز استعلام میشود)
  • پرداخت هزینه
  • پر نمودن پرسشنامه ساختار اپلیکیشن ارگانی
  • امکان استفاده از امکانات پنل تحت وب
  • کل پروسه فوق 1 الی 3 روز کاری زمان بر خواهد بود