پرسش های متداول

پرسش های متداول

سامانه اتراق در خدمت شما مسافران، مهمانان و میزبانان گرامی می باشد. جهت استفاده مفید از وب سایت و اپلیکیشن اتراق، می توانید پاسخ سوالات زیر را مشاهده کنید. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، می توانید با تماس یا ارسال پیام از قسمت تماس با ما، سوال خود را مطرح کنید.

 

شما می توانید با مراجعه به سایت اتراق و یا دانلود اپلیکیشن اتراق اقدام به رزرو سوئیت کنید. اپلیکیشن اتراق از طریق کافه بازار، سایت، و گوگل پلی در دسترس می باشد.
برخی از امکانات سایت بدون عضویت امکان پذیر است، ولی جهت رزرو سوئیت و منزل حتما باید عضو سایت شوید. این کار با هدف امکان پذیری پیگیری های بعدی و پشتیبانی راحت تر می باشد.

 

از منوی بالای سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و مشخصات درخواستی را تکمیل نمایید. برای عضویت در سایت حتما قوانین سایت را مطالعه بفرمایید. فراموش نکنید که ثبت نام در سایت با کد ملی انجام می شود. لذا در وارد کردن کد ملی دقت کنید.
از منوی بالای سایت روی گزینه ورود کلیک کنید و کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید.
بعد از ورود، می توانید با مراجعه به بخش داشبورد و یا کلیک روی نام خودتان در سایت، اطلاعات لازم را ویرایش کنید و عکس خود را هم آپلود کنید.همچنین در اپلیکیشن نیز می توانید از بخش داشبورد من، به بخش پروفایل من بروید و اطلاعات و عکس خود را تغییر دهید.

اولین و مهم ترین بخش مطالعه قوانین سایت است.بعد از مطالعه ، از بخش ثبت نام، مشخصات خود را وارد کرده و ثبت نام کنید. سپس با ورود به بخش داشبورد،می توانید با فعال کردن داشبورد میزبان، اقدام به ثبت سوئیت و اقامتگاه خود بکنید.

جهت ثبت نام با مراجعه به قسمت ثبت نام مراحل زیر را طی میکنید:
  • ابتدا وارد سایت شوید.
  • روی گزینه ثبت نام کلیک کنید
  • اطلاعات درخواستی را پر کنید. توجه کنید که کد ملی خود را صحیح وارد کنید. همچنین شماره تماسی که وارد می کنید حتما فعال باشد.
  • بعد از ثبت نام، کدی برای شماره شما جهت احراز هویت ارسال می شود. آن کد را در کادر مربوطه وارد کنید.
  • ثبت نام شما انجام شد. می توانید با فعال سازی داشبورد های مختلف، فعالیت خود را در سایت انجام دهید.