ساحل مرجان کیش ؛ دریای زلال مملو ازماهی

 (0 نفر)
بندرلنگه
ساحل مرجان کیش ؛ساحل مرجان کیش

ساحل مرجان کیش ؛ساحل مرجان کیش

ویراستار :

ساحل مرجان یا پارک ساحلی مرجان یکی از ساحل های زیبا ومعروفی است که در شرق جزیره کیش قرار دارد . این ساحل به خاطر وجود امکانات تفریحی و ورزشی و منظره های زیبا گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. پارک مرجان در مجاورت بازار مرجان قرار دارد که بازار را به دریا متصل می کند . در این مقاله با اتراق همراه باشید تا با این ساحل زیبای جنوب ایران آشنا شوید .

 

امکانات جذاب ساحل مرجان کیش

منظره های سرسبز پارک ساحلی مرجان برای گردشگران فضایی دلنشین ایجاد کرده است ، این پارک دارای آلاچیق هایی است که امکانات روشنایی و باربیکیوهایی برای پختن کباب را فراهم می کند.
پارک ساحلی مرجان دارای امکانات تفریحی زیادی ست که می توان به پیست دوچرخه سواری اشاره کرد ؛ می توانید در پیست که از ساحل مرجان کیش میگذرد دوچرخه اجاره کنید و در ساحل به گشت زدن بپردازید. تفریحات دریایی مانند غواصی درساحل ، کایت سواری ، قایق رانی پاراسل ، جت اسک ، بنانانا سواری ، فلای برد وشاتل در ساحل وجود دارد .انواع ماهی های ریزو درشت ، شقایق های زیبا ، عروس دریایی ، حلزون ها ، صدف دریایی وجود دارد. وجود کوسه های بی خطر که گاهی در آب به چشم می خورند اما هیچ خطری برای انسان ندارند و میتوانید با خیال راحت در ساحل به تفریحات آبی بپردازید. وجود هتل های متنوع با هر سلیقه ای هتل داریوش ، هتل پارامیس و هتل ارم در نزدیکی ساحل مرجان کیش وجود دارد که گردشگرانی که اینجا اقامت دارند می توانند به راحتی به ساحل بروند.

 

کشتی یونانی در جزیره کیش

از نماد های جزیره زیبای کیش کشتی به گل نشسته ی یونانی ها می باشد که در ساحل مرجان قرار دارد. در سال 1345 هنگامی که در نزدکی ساحل مرجان کیش به سمت یونان در حرکت بود به خاطر طوفان سهمگین گرفتار آن شد و در گل نشست . کارگان یونانی تمام سعی خود را می کنند که کشتی را از گل خارج کنند اما موفق نمی شوند و کشتی سر جای خود در آب می ماند.

 

 

* نویسنده : سمیه پیرزاده

 

پیشنهادات


0

مزایا


پیست دوچرخه سواری و تفریحات دریایی گوناگون : قایق رانی ،جت اسکی ، فلای برد و شاتل

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی موجود نیست .

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


وجود تفریحات دریایی و هتل ها و امکانات دیگر فرصت سرمایه گذاری فراهم می کند.

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید