باغ وحش وکیل آباد مشهد؛هیجان انگیزترین باغ وحش تفریحی

 (0 نفر)
مشهد
باغ وحش وکیل آباد

هیجان انگیزترین باغ وحش تفریحی

ویراستار :

با ما همراه باشید با سفری به باغ وحش وکیل آباد

باغ وحش وکیل آباد در سال 1359 ساخته شده است که  درجنوب غربی مشهد قرار دارد،با مساحت 40000 مترمربع بزرگترین و محبوب ترین باغ وحش به شمار می رود. یکی از هیجان انگیزترین باغ وحشی است که در شهرهای بزرگ دنیا به عنوان یک جای دیدنی و تفریحی به شمارمی رود که محل نگهداری گونه های متفاوت حیوانات زیادی از جمله اهلی و وحشی است.با اتراق همراه باشید.

حیواناتی دارد که هر کدام را در قفسی نگهداری می کنند ونیزبعضی ازآن ها را همراه با جفتشان نگه می دارند. جنس قفسه های حیوانات درنده ازمیله های آهنی ساخته شده اند. بازدیدکنندگان وگردشگران حتما هنگام مراجعه ازاین باغ وحش شگفت انگیزغافل نباشند. پیشنهاد می شود ازبزرگترین باغ وحش دنیا دیدن فرمایید. درکنار این باغ وحش بزرگترین پارک جنگلی و شهر بازی وجود دارد.
این باغ وحش حیواناتی از گونه جانوری،پرندگان،آبزیان،پستانداران و همچنین خزندگان راشامل می شود. ازگونه های نایاب و در حال منقرض هنگام سفر بازدید داشته باشید.

جاهای دیدنی باغ وحش وکیل آباد

باغ وحش وکیل آباد دارای سالن موزه ای می باشد که جهت نمایش حیوانات تاکسیدرمی به کارمی رود. بسیارجذاب و دیدنی ومناسب برای کودکان است.

ازجمله حیوانی که اولین بار 15 سال پیش دراین باغ وحش وجود دارد که حاصل پیوند ببر و شیر،تایگون است که می توانید هنگام بازدید دیدن بفرمایید. ازجمله حیواناتی که در این باغ وحش قرار گرفته اند تا مردم از دیدن آن ها لذت و بهره ببرندازجمله :ببراندونزی،ببرسنگال،قوچ و میش،سیاه گوش،لاما.این مکان دیدنی دارای 49 گونه پرندگان،61 گونه پستانداران و جوندگان،5 گونه خزندگان و10 گونه آبزیان هستند. تعداد کل حیوانات ساکن 812 می باشد.
این باغ وحش تلاش می کند در راستای حفظ حیات وحش فعالیت هایی را انجام دهد تا از گونه های در حال انقراض ونابودی ونادرجلوگیری شود. پیشنهاد می شود با بازدید ازاین مکان گردشی و تفریحی پرهیجان غافل نباشید. حتما این مکان را تجربه کنید تا در کنار خانواده سفری ماندگاروبه یادماندنی داشته باشید. همچنین ازجاهای دیدنی مشهد همچون روستای کنگ،آرامگاه فردوسی،دره جاغرق،کاخ خورشید کلات هنگام سفربازدید کنید تا سفرتان لذت بخش آورترشود.

امکانات رفاهی باغ وحش وکیل آباد

امکاناتی مهمی که تازه قرار داده اند از جمله بوفه ورستوران،سرویس بهداشتی،وسایل بازی می باشد. 

نویسنده:ویداشربتی

پیشنهادات


0

مزایا


دارای تمام امکانات مناسب رفاهی می باشد.

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد.

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


سرمایه گذاری مشخص نیست.

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید