فندقلو، سرزمین افسانه ای ایران

 (0 نفر)
نمین
جنگل فندقلو

سفری جذاب به طبیعت افسانه ای ایران

ویراستار :

اینجا اروپای سبز نیست، شما جذابیت های جنگل های فندقلو را می بینید!

در این مقاله می خواهیم فیلم ها و کارتون های فانتزی و دیدنی با آن مناظره طبیعی شگفت انگیزشان را به چالشی بزرگ دعوت کنیم. پس این مقاله را تا انتها بخوانید تا بدانید که کشورمان، بهشتی خارق العاده را در دل خود پنهان کرده است. جنگل های فندقلو که مشرف به گردنه حیران می باشند بی شک یکی از زیباترین طرح هایی هستند که خداوند به راستی با دست خود و با قلم هایی خاص و بی نظیر آن ها را نقاشی کرده است. با اتراق همراه باشید تا از این همه زیبایی شگفت زده شوید و جذابیت های جنگل های فندقلو را بشناسید.
من می خواهم برای سفر شما، منویی پیش روی شما بگذارم. سوال من این است که در چه فصلی می خواهید به سفر بروید؟ می دانید که بسیاری از مناطق گردشگری کشورمان را باید در فصلی بخصوص به آن سفر کرد، اما اگر قصد سفر به این منطقه و استفاده از جذابیت های جنگل های فندقلو را در سر دارید من به شما پیشنهاد می کنم هر فصل و هر زمانی که دلتان می خواهد به این جنگل های انبوه سفر کنید، زیرا در هر فصلی که به فندقلو بروید، مطمئن باشید که این جنگل های سحرآمیز برای شما شگفتانه ای آماده کرده اند.

جذابیت های جنگل های فندقلو، مشرف به گردنه حیران

حتما تا به امروز نام زیبای گردنه حیران به گوشتان خورده است و چه بسا که به این بهشت بر روی زمین سفر کرده باشید. اما در این قسمت از شما می خواهم همین الان چشمتان را ببندید و فکر کنید که جنگل های فوق العاده زیبا و انبوه فندقلو، به گردنه حیران، یکی از گردنه های توریستی و بی نظیر کشورمان برسد. به راستی که تقابل این دو منظره یعنی جذابیت های جنگل های فندقلو و گردنه زیبای حیران، می تواند جلوه هایی بی بدیل را بسازد که شاید تا به امروز حتی همانندش را نیز ندیده اید.

موقعیت مکانی جنگل های فندقلو

جذابیت های جنگل های فندقلو، در مرز بین استان اردبیل و استان گیلان قرار دارد و به دلیل موقعیت خاص مکانی که دارد همیشه بعدازظهر ها، مهمانانی چشم نواز را پذیرایی می کنند. شاید سوالتان این باشد که این مهمانان چه کسانی هستند. باید به شما بگویم که اگر به این جنگل ها سفر کردید ممکن است با دریایی از ابر و مه از دل جنگل مواجه شوید. پس خودتان را برای ماجراجویی بار ابر های ناخوانده و هوایی مه آلود آماده کنید که قرار است خیلی به شما خوش بگذرد، پس به هیچ عنوان جذابیت های جنگل های فندقلو را از دست ندهید.

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


زیبایی های غیرقابل وصف این منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


فرصت سرمایه گذاری بسیار زیاد است

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید