دره خزینه، چشم انداز اسرار آمیز لرستان

 (0 نفر)
پلدختر
دره خزینه

دره خزینه، دره ای منحصر به فرد در لرستان

ویراستار :

سفری به دل دره هیجان انگیز خزینه

 

از همین ابتدای مقاله می خواهم شما را هیجان زده ببینم، پس آماده باشید برای سفری بی نهایت لذت بخش و جذاب به دل استان لرستان. در این قسمت می خواهیم شما را با دره هیجان انگیز خزینه در این استان آشنا کنیم که بی شک یکی از زیباترین دره های حال حاضر کشورمان است. مطمئن هستم اگر یک بار از نزدیک این دره زیبا را ببینید، همیشه در خلوت خود به چشم انداز فوق العاده آن فکر خواهید کرد و بی شک در خانه نمی توانید بمانید و به فکر سفری دیگر به لرستان می افتید.

دره گرندکانیون آمریکا در لرستان؟

شاید با دیدن تیتر بالا حسابی جا خورده باشید اما باید بگویم که شما اگر به دره هیجان انگیز خزینه بروید می توانید جلوه ای از دره گرندکانیون در آمریکا را در برابر چشمان خود ببیند، زیرا این دره هیجان انگیز خزینه در طول سالیانه متمادی و با فرسایش های پی در پی به شکل این دره زیبا در آمریکا درآمده است. شما نیز کافی است در گوشه ای از این دره بنشینید و ساعت ها محو زیبایی این نقاشی زیبای خداوند باشید. با ما در اتراق همراه باشید تا در رابطه با این دره زیبا بیشتر بدانید.

بلندترین پل خاورمیانه در دل زیبایی های خزینه

بیایید هیجان و جذابیت کارمان را بالا ببریم. هم اکنون از شما می خواهم چشمانتان را چند لحظه ببندید و فرض کنید در بالای ساختمانی 29 طبقه ایستاده اید، اما نه بیایید ذهنمان را به دامن زیبای طبیعت منتقل کنیم. فکر کنید بر فراز دره هیجان انگیز خزینه و در 85 متری زمین بصورت معلق قرار گرفته اید. می دانم شاید کمی ترسناک باشد اما در این هنگام آدرنالین بدنتان به شدت در حال تولید است و شما به شدت احساس خوشایندی را تجربه می کنید. شما می توانید با سفر به این دره سحرآمیز، حس قدم زدن بر روی بلندترین پل خاورمیانه را تجربه کنید.

پیچ نعل اسبی منحصر به فرد در دره هیجان انگیز خزینه

اگر گذرتان به این دره زیبا افتاد به شما پیشنهاد می کنم شارژ دوربین عکاسی خودتان را چک کنید که خدای نکرده کم یا خالی نباشد، زیرا قرار است از زیباترین دره ایران با پیچ نعل اسبی که دارد عکسبرداری کنید. این پیچ که در قسمتی از دره بسیار شبیه پیچ دره گرندکانیون می باشد می تواند ساعت ها شما را محو تماشای خود کند.

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز فوق العاده از طبیعت کوهستانی

شرایط و محدودیت ها


راه صعب العبور

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید