سفری به بلندای آبشار لاتون در گیلان

 (0 نفر)
آستارا
آبشار لاتون

سفری جذاب به بلندترین آبشار ایران

ویراستار :

دلتان زیبایی می خواهد؟ بفرمایید این هم آبشار لاتون در گیلان

همه ما می دانیم که استان گیلان یکی از استان های بسیار زیبا و گردشگرپذیر کشورمان می باشد که جاذبه های منحصر به فرد و جذابی را در دل خود پنهان دارد. اما در این مقاله می خواهیم سفری داشته باشیم به دل زیبایی این شهر، یعنی آبشار لاتون در گیلان. با اتراق همراه باشید تا کمی هیجان را چاشنی کارمان کنیم و دلی بزنیم به قلب جنگل های گیلان.

قدم زدن در وسط طبیعتی بکر

اما اگر مقصد بعدیتان را این آبشار جذاب انتخاب کردید باید به شما تبریک بگویم زیرا قرار است آبشاری حیرت انگیز را تماشا کنید. برای رسیدن به آبشار لاتون در گیلان، باید به آستارا و شهر لوندویل برویم. کمی پیش می رویم به روستای زیبای کوته می رسیم. اما این پایان راه نیست، قرار است باهم ماجراجوییمان را در مسیر آبشار ادامه دهیم. از این روستا حدود 4 ساعت پیاده روی لازم است تا چشمتان به شکوه آبشار لاتون در گیلان روشن شود. به شما پیشنهاد می کنم این مسیر 4 ساعته را غر نزنید و کمی اطرافتان را تماشا کنید زیرا در حال قدم زدن در یکی از زیباترین نقاط جنگلی کشور هستید.

آبشار لاتون، مرتفع ترین آبشار کشور

بعد حدود 4 ساعت پیاده روی، 500 متر مانده به آبشار، این زیبایی خلقت که دلبرانه از ارتفاع به زیر می ریزد را خواهید دید. اما هول نشوید و باتری دوربین های خود را بخاطر عکس برداری از این فاصله هدر ندهید، زیرا هرچه به باشکوه ترین آبشار ایران نزدیک می شوید، جلوه و زیبایی این آبشار بیشتر می شود. بعد از 500 متر دیگر پیاده روی، خواهید دید که بلندترین آبشار ایران یعنی آبشار لاتون در گیلان با ارتفاع 105 متر در برابر شما شکوهش را به رخ می کشد.

چه موقع به این آبشار زیبا سفر کنیم؟

اما سوال مهم اینجاست که کدام فصل برای سفر به این آبشار در استان گیلان مناسب است. باید بگویم که آبشار لاتون در گیلات از معدود جاذبه هایی است که اگر در هر فصلی به آن سفر کنید، اتفاقات و مناظر جالب و شگفت انگیزی را در برابر چشمانتان خواهید دید. درضمن اگر صخره نورد هستید باید بگویم که لذت صعود به این آبشار را به هیچ عنوان از دست ندهید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم اندازی بی نظیر در دل گیلان

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید