جاده اسالم به خلخال، جاده ای رو به بهشت

 (0 نفر)
اسالم
جاده اسالم به خلخال

سفری به جاده بهشتی کشور

ویراستار :

شاهکار باشکوه طبیعت در جاده اسالم به خلخال

بسیارتان الان دلتان لک زده برای یک سفره هیجان انگیز به دل طبیعت با چشم اندازی بی نظیر، اما اگر هم اکنون این مقاله را می خوانید، باید به شما بگویم که شانس دره خانه تان را زده، زیرا در این مقاله می خواهیم یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کشورمان را به شما معرفی کنیم. جاده اسالم به خلخال یکی از جاده های زیبای کشور می باشد. با اتراق همراه باشید تا سفری ماجراجویانه و جذاب را به این جاده شگفت انگیز داشته باشیم.

جاده اسالم به خلخال، جاده ای رویایی در گیلان

شاید نام جاده اسالم به خلخال را بسیار شنیده اید اما هنوز وقت سفر به این مکان فوق العاده زیبا را نکرده اید، اما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به این جاده بروید و از بهشت پر رمز و راز این منطقه استفاده کنید. فقط کافیست وارد جاده 70 کیلومتری اسالم به خلخال شوید تا چشم انداز هایی که تا به امروز حتی در عکس و فیلم های فانتزی خارجی با آن رنگ لعابشان ندیده اید را تجربه کنید. پس منتظره چه هستید، جاده بهشتی در انتظار میزبانی از شماست.

بیایید کمی هوای بهشت را استشمام کنیم!

در این قسمت می خواهم ویژگی هایی از این جاده بگویم که بی شک نظرتان را در رابطه با مقصد بعدی سفرتان عوض می کند. چشمانتان را ببندید و در رویاهایتان هر آنچه که می گویم تصور کنید. جاده ای در دل جنگل های انبوه. جاده ای که در دو طرف آن درختانی با قدی کمان، آن را محاصره کرده اند و شما را مجبور می کنند تا مسیر مستقیم جاده را به پیش بگیرید. اما صبر کنید مگر نمی خواهید این هوای بهشتی را استشمام کنید؟ پس بزنید کنار و کمی هوا بخورید. صدای خروشان رودخانه ها، آوازخوانی پرندگان کوچک برای شما سمفونی زنده ای فوق العاده لذت بخش را اجرا می کنند.

صبح دل انگیز جاده اسالم به خلخال را از دست ندهید

برای شما پیشنهادی داریم که رد کردنش شاید برای شما سخت باشد. اگر به جاده اسالم به خلخال سفر کردید حتما شب را در یکی از کلبه های بین راهی بمانید. مطمئنا شما هم قبول دارید که خوابیدن در دل زیبایی های جنگل و بیدار شدن با صدای آواز پرندگان می تواند بسیار لذت بخش باشد. فکرش را بکنید، صبح که بیدار می شوید، چشم اندازی بی نظیر در زیر پایتان، برای شما دلبری کند.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوایی مطبوع

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد.

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید