چشم در چشم ماهی ها در آکواریوم بندر انزلی

 (0 نفر)
بندرانزلی
آکواریوم بندر انزلی(فنتستیک)

سفری به اعماق دریاها

ویراستار :

چطور است این بار با آکواریوم بندر انزلی به زیر آب سفر کنیم؟

همه ما در سفر های خودمان به دنبال مکانی شگفت انگیز برای گذراندن تعطیلاتمان هستیم. اما اگر مقصد بعدی سفرتان استان گیلان و بندر انزلی می باشد ما برای شما پیشنهادی هیجان انگیز داریم. حتما تا به امروز نام آکواریوم بندر انزلی به نام فنتستیک را شده اید که لقب بزرگ ترین آکواریوم کشور را به خودش اختصاص داده است. چطور است در این مقاله سفری داشته باشیم به اعماق دریا با آکواریوم بندر انزلی؟ پس با اتراق همراه باشید تا سفرمان را آغاز کنیم.

تماشای دنیای زیر آب بسیار لذت بخش است

همه ما دوست داریم تا به عنوان غواص به اعماق دریا ها برویم و این حس هیجان انگیز را تجربه کنیم. اما شما می توانید با سفری جذاب به بندر انزلی و رفتن به آکواریوم فنتستیک، در بزرگ ترین آکواریوم کشور شاهده مناظر زیر آب باشید و این حس فوق العاده جذاب را تجربه کنید. البته نمونه های این آکواریوم در شهر های اصفهان و کیش نیز دیده می شود اما همانطور که گفتیم آکواریوم بندر انزلی بزرگ ترین آن هاست.

کمی هیجان در کنار ماهی ها

آکواریوم بندر انزلی را حتما تجربه کنید زیرا قرار است در این مجموعه به شما خوش بگذرد. شما قرار است از بیش از 200 گونه خاص از آبزی ها را ببینید که از 5 قاره جهان گردآوری شده اند. در این مجموعه آکواریوم های حوضچه ای، دیواری و استوانه ای وجود دارد که با طراحی های خاص خود باعث شده اند تا شما احساس کنید که واقعا در اعماق دریا در حال قدم زدن هستید. مطمئنا با دیدن زیباترین و نادرترین ماهی های جهان در کنار سرگرمی های متنوع، لحظات شاد و به یادماندنی را سپری خواهید کرد.

از بخش آمازون تا ترسناک ترین قسمت آکواریوم

اگر به آکواریوم بندر انزلی رفتید باید خودتان را برای ماجراجویی های مختلفی آماده کنید. اولین قسمت در این مجموعه، بخش آمازون است. شما از کنار جنگل رودخانه ای رد خواهید شد و ماهی های بومی آن منطقه را خواهید دید. پس از آن قرار است ماهی های ساکن صخره های مرجانی را ببیند. پس از گذشتن از چندین بخش، شاید ترسناک ترین بخش این آکواریوم یعنی کوسه ماهی ها را خواهید دید که باعث ترشح آدرنالین بدنتان می شود. امیدواریم سفری بی خطر را در آکواریوم بندر انزلی تجربه کنید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


تماشای ماهی های نادر و زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود ندارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید