پارک جنگلی تلار، پارکی در دل زیبایی

 (0 نفر)
قائم شهر
پارک جنگلی تلار

پارک تلار، سرسبزی مثال زدنی طبیعت

ویراستار :

سفری به پارک جنگلی تلار، پارکی همه چیز تمام برای تفریح

در این مقاله سفری خواهیم داشت به استان مازندران، یکی از استان های بسیار زیبا کشورمان. خب بهتر است قبل از شروع سفر خیالی در این مقاله نکته ای مهم را یادآوری کنم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو به صرفه و ارزان قیمت سوئیت در قائمشهر با خیالی راحت به جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبای این شهرستان دیدن کنید. برگردیم به سفرمان به یکی از زیباترین جاذبه های قائمشهر، یعنی پارک جنگلی تلار.

پارک جنگلی تلار، پارکی در دل طبیعت

اگر قصد سفر به این پارک زیبا را دارید باید قبل از شروع سفرتان از این پارک اطلاعاتی جمع آوری کنید. پارک جنگلی تلار در حدود 7 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد که شما می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. پارک جنگلی حدود 15 هکتاری بوده و هر قدم از آن چشم اندازی فوق العاده زیبا را برای شما آماده کرده است. پارک جنگلی تلار در انتهای جاده موسوم به جاده نظامی قرار دارد و یکی از مناطق 60 گانه گردشگری استان مازندران محسوب می شود.

مناظر شگفت انگیز پارک جنگلی تلار

دوربین عکاسی هایتان را آماده کنید زیرا قرار است به دل زیبایی ها بزنیم. هنگامی که وارد این پارک منحصر به فرد شدید خواهید فهمید که نه تنها این جنگل زیبایی های بسیاری در دل خود قرار داده، بلکه پا در مکانی قدیمی نیز گذاشته اید. فکرش را بکنید همزمان با قدم زدن در این پارک جنگلی صدای گوش نواز پرندگان  روحتان را جلا دهد و باعث شود چند ساعتی از دغدغه های رزومره فاصله بگیرید.

دریاچه ای زیبا در این محل شما را غافلگیر می کند!

اما خبری خوبی برای شما دارم. در سفر به پارک جنگلی تلار شما قرار است از دریاچه ای زیبا نیز دیدن کنید.  در مسیر مناظر طبیعی این پارک، اگر آن را ادامه دهید به دریاچه ای زیبا و چشم نواز خواهید رسید. این دریاچه که در حاشیه جاده قرار دارد به همراه پارک جنگلی، می تواند محیطی آرامش بخش را برای شما و خانواده شما فراهم کند. فکرش را بکنید، آرامش بی نظیر جنگل به همراه چشم انداز دریاچه می تواند سفری لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورد.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم اندازی فوق العاده زیبا با آب و هوایی مطبوع

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید