آکواریوم اصفهان، سفری به اعماق اقیانوس

 (0 نفر)
اصفهان
آکواریوم اصفهان

دنیای زیر آب را تجربه کنید

ویراستار :

بیایید در آکواریوم اصفهان در کنار ماهی ها قدم بزنیم!

استان اصفهان را می توان یکی از استان های فوق العاده زیبا و منحصر به فرد در زمینه گردشگری دانست. سالانه بسیاری از مردم بار و بندیل خود را جمع می کنند و به دیار تاریخی اصفهان سفر می کنند. همه شما می دانید که اصفهان یک شهر تاریخی با جاذبه های شگفت انگیز قدیمی است اما در این مقاله قصد داریم تا به جاذبه ای متفاوت در این استان سفر کنیم. نظرتان چیست در استان گرم و بیابانی اصفهان به عمق دریا سفر کنیم؟ آکواریوم اصفهان یکی از جاذبه های فوق العاده استان محسوب می شود. با اتراق همراه باشید تا با این جاذبه منحصر به فرد آشنا شوید.

دنیای زیر آب را در اصفهان تجربه کنید

در دنیای زیر آب اتفاقات عجیب و جذابی وجود دارد که همین اتفاقات می توانند برای همه ما جالب باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از آکواریوم اصفهان بازدید کنید زیرا این آکواریوم برای شما شگفتانه هایی دارد که اگر ببینید مطمئنا دهانتان باز خواهد ماند. قدم زدن در تونل آکواریوم اصفهان و هم پا شدن با ماهی هایی که گمان می کنند شما به قلمرو آن ها وارد شدید می تواند تجربه بسیار متفاوتی برای شما باشد. شما می توانید با رزرو سوئیت در اصفهان، چند روزی را مهمان این مردم خونگرم باشید و از جاذبه های این استان لذت ببرید.

آکواریوم اصفهان، میزبان زیرآبی شما

استان اصفهان علاوه بر دارا بودن مکان های گردشگری تاریخی که دارد سعی داشته تا سلیقه های مختلف گردشگری را به خود جذب کند. آکواریوم اصفهان از آن دسته از جاذبه هایی است که شما می توانید فارغ از خشکی بیرون خود را در میان خانواده ماهی ها ببینید و از دیدن ماهی های نادر و رنگارنگ لذت ببرید. اما علاوه بر این آکواریوم، شما می توانید از مراکز تفریحی اطراف نیز دیدن کنید.

دانستنی های جذاب از آکواریوم اصفهان

اما قبل از شروع ماجراجویی در این آکواریوم بهتر است چند نکته را بدانید. آکواریوم اصفهان میزبان بیش از 350 گونه جانوری از پنج قاره جهان می باشد که از این جهت می تواند برای گردشگران بسیار جذاب باشد. در این مجموعه، آکواریوم ناژوان اصفهان اولین و بزرگ ترین تونل آکواریوم ایران می باشد که با داشتن انواع ماهی های نادر جذابیت های فراوانی برای گردشگران و بازدید کنندگان دارند.

نویسنده : محمدرضا فاطمی 

پیشنهادات


0

مزایا


تماشای دنیای زیر آب

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود ندارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید