آبشار کبود وال، آبشاری خزه ای در دل گلستان

 (0 نفر)
علی آباد
آبشار کبود وال

آبشاری نگین مانند بر سینه گلستان

ویراستار :

سفری داشته باشیم به آبشار کبود وال، تنها آبشار خزه ای ایران

طبیعت همیشه برای ما شگفتانه هایی دارد که اگر ما از آن ها آگاه شویم بی شک یکی از تفریحات ما سر زدن به این شگفتانه ها خواهد بود. در این مقاله می خواهیم به استانی زیبا و سرسبز در شما کشور سری بزنیم. استان گلستان یکی از بهترین گزینه های سفرمان می باشد. اما در این استان جاذبه هایی وجود دارد که در سطح کشور و حتی جهان بی نظیر هستند. آبشار کبود وال، تنها آبشار خزیه ای ایران می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما به آن سر بزنید. با اتراق همراه باشید تا بیش تر در رابطه با این آبشار زیبا بدانید.

صحبت درباره این آبشار، اغراق می طلبد

اما بیایید کمی ماجراجویی در دل جنگل را امتحان کنیم. در گلستان حدود 2000 جاذبه گردشگری وجود دارد که بی شک یکی از زیباترین جاذبه های این استان، آبشار کبود وال است. این آبشار منحصر به فرد که حدود 5 کیلومتر از گلستان فاصله دارد سالانه از گردشگران داخلی و خارجی بسیاری میزبانی می کند. شما نیز اگر می خواهید به این آبشار بروید می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در گلستان، با خیالی آسوده سفرتان را آغاز کنید.

مسیر بی نظیر آبشار

اما یادتان باشد که برای تماشای آبشار کبود وال، عجله نکنید و از مسیر زیبای این آبشار نیز لذت ببرید. در این مسیر علاوه بر چشم انداز های سرسبز و دل انگیز، سکوها و چادر های انفرادی و گروهی نیز وجود دارد که شما می توانید برای استراحت در این قسمت ها توقف و نفسی تازه کنید. حواستان باشد که در تابستان و ایام تعطیل آبشار کبود وال منطقه گردشگران بسیاری را به خود می بیند.

پوشش بی نظیر این منطقه از گیاهان با ارزش

اما جدای از زیبایی های تمام نشدنی آبشار کبود وال، باید در رابطه با پوشش گیاهی فوق العاده با ارزش این منطقه نیز بگوییم. پارک طبیعی کبود وال با تنوع و تراکم گیاهانی با ارزش و نادر تبدیل به یکی از زیستگاه های گیاهی منحصر به فرد کشور شده است. اگر تصمیم گرفتید به این جاذبه سفر کنید ما به شما فصول بهار و تابستان را پیشنهاد می کنیم که طبیعت بکر این منطقه در این فصول بسیار زیبا و دل چسب است.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای مطبوع و دل انگیز منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید