حیات وحش لوندویل، باقی مانده از جنگل هیرکانی

 (0 نفر)
آستارا
پناهگاه حیات وحش لوندویل

طبیعتی بکر همراه حیواناتی جذاب

ویراستار :

سفری به حیات وحش لوندویل در کرانه دریای خزر

طبیعت همواره یکی از مقاصد گردشگری مردم کشور بوده است. شمال کشور به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی مناسب، از آن دسته از مقاصد جذاب گردشگری می باشد. اما یکی از مکان های منحصر به فرد در استان شمالی گیلان و شهرستان آستارا، پناهگاه حیات وحش لوندویل می باشد. این پناهگاه از آن دسته از جاذبه های بسیار دیدنی استان گیلان محسوب می شود. پس با اتراق همراه باشید تا با این جاذبه جذاب بیشتر آشنا شوید.

حیات وحشی فوق العاده زیبا با حیواناتی نادر

اما اگر قصد بازدید از حیات وحش لوندویل را دارید همانطور که گفته شد باید به شهر آستارا بروید. اما در این حیات وحش باید انتظار هر رویدادی مانند دیدن حیوانات منحصر به فرد و یا حتی وحشی را داشته باشید. حیات وحش لوندویل که از سال 1352 به عنوان منطقه ای حفاظت شده شروع به کار کرده، پوشش گیاهی بسیار متنوع و با ارزشی را در دل خود قرار داده است. اما جدای از این پوشش گیاهی، حیوانات نادر و زیبایی همچون روباه گراز، سمور آبی، سیاه کاکل، انواع اردک، درنا، گورکن و ... نیز در حیات وحش لوندویل دیده می شوند.

زیبایی های اطراف حیات وحش

اما اگر پناهگاه حیات وحش لوندویل را برای سفر انتخاب کرده اید، معلوم است که به طبیعت و حیوانات بسیار علاقه دارید. در نزدیکی این حیات وحش که در کرانه دریای خزر به وسعت هزار هکتار کشیده شده، تالابی بین المللی و زیبا نیز قرار دارد که با سفر به شهر آستارا هم می توانید از این پناهگاه دیدن کنید و هم به تالاب زیبای استیل هم سری بزنید. همچنین اگر می خواهید سفری بی دردسر را تجربه کنید، به سامانه گردشگری اتراق مراجعه کرده و با رزرو سوئیت در آستارا، به این شهر زیبا سفر کنید.

امکانات تفریحی بی نظیر این منطقه

اما اگر به پناهگاه حیات وحش لوندویل رفتید، می توانید از امکانات تفریحی این منطقه نیز دیدن کنید. امکانات رفاهی بسیار مناسب این منطقه همچون چندین رستوران و هتل و در نزدیکی ساحل نیز مراکز تفریحی مناسب، باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از این پناهگاه بی نظیر دیدن کنند.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی بکر و بی نظیر همراه با حیوانات زیبا

شرایط و محدودیت ها


این منطقه حفاظت شده می باشد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید