تالاب استیل آستارا، تالابی در همسایگی البرز

 (0 نفر)
آستارا
تالاب استیل آستارا

تالابی متفاوت در قلب آستارا

ویراستار :

سفری داشته باشیم به تالاب استیل آستارا، تالابی با منظره کوهستان

استان گیلان از دیرباز مورد توجه گردشگران و طبیعت گردان بوه است. اما کمربند های خودتان را ببندید چون می خواهیم سفری خیالی به دل زیبایی های این استان بزنیم. حتما تا به امروز نام آستارا به گوشتان خورده، در این مقاله قصد داریم تا درباره یکی از جاذبه های بی نظیر این شهر زیبا صحبت کنیم. تالاب استیل آستارا، تالابی زیبا و بین المللی در استان گیلان می باشد که اگر در ادامه با اتراق همراه باشید درباره این تالاب بیش تر خواهید دانست.

تالابی با چشم اندازی منحصر به فرد

اما از شما می خواهم کمی قوه تخیلتان را فعال کنید. تصورش را بکنید، تالابی در کنار کوه های سر به فلک کشیده البرز و در مجاورت جنگل هایی انبوه که سرسبزیش بدجور آدم را به ذوق می آورد. راستی مزارع پربار و کشتزار های وسیع هم بر زیبایی های تالاب استیل آستارا افزوده است. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما حداقل یک بار هم که شده از این تالاب بی نظیر دیدن کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در آستارا، از این جاذبه بی نظیر دیدن کنید.

درختانی فرو رفته در آب

اما تالاب استیل آستارا پر است از شگفتی های کوچک و بزرگی که اگر ببینید عاشقشان می شوید. درختان این تالاب در آب قرار دارند و ریشه هایشان در بخش زیرین تالاب فرو رفته اند. تصورش را بکنید که با حرکات و امواج تالاب ریشه های درختان نیز به حرکت درآمده و مناظر عجیب زیبایی را بوجود می آورند که شاید تا به حال در طول عمر خود ندیده اید.

چرا باید به تالاب استیل آستارا برویم؟

اما باید به شما بگویم که تالاب استیل آستارا یکی از تالاب های بین المللی کشور می باشد که از نظر اکوسیستم بسیار برای منطقه مهم و تاثیر گذار است. علاوه بر همه این موارد، زیبایی های تمام نشدنی تالاب استیل آستارا در دل سرسبزی و جنگل های انبوه هر گردشگر و طبیعت گردی را به این منطقه بی نظیر می کشاند. برای شما سفری هیجان انگیز و جذابی را آرزو می کنم.

نویسنده : محمدرضا فاطمی  

پیشنهادات


0

مزایا


پوشش گیاهی و جانوری فوق العاده ارزشمند

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید