روستای دربند آستارا، نقاشی سرسبز خدا

 (0 نفر)
آستارا
روستای دربند آستارا

روستایی جذاب در دل طبیعت گیلان

ویراستار :

اگر تا به امروز به روستای دربند آستارا سفر نکرده اید حسرت بخورید!

بعضی مکان ها در کشورمان وجود دارند که هرطور شده باید به آن جا سفر کرد و در گوشه ای از آن محل نشست و به نقاشی زیبای خداوند خیره شد. نظرتان چیست تا در این مقاله با مکانی شگفت انگیز آشنا شویم؟ پس بیایید به استان گیلان و شهرستان آستارا سفر کنیم. در این مقاله می خواهیم با روستای دربند آستارا آشنا شویم که مطمئنم بعد از خواندن این مقاله، مقصد بعدی سفرتان این روستای زیبا خواهد شد. پس با اتراق همراه باشید تا به دل این روستای زیبا بزنیم.

روستای دربند با چشم اندازی کوهپایه ای

 روستای دربند آستارا یکی از جاذبه های منحصر به فردی می باشد که شاید تا به امروز اسم آن را نشنیده باشید و به همین خاطر است که منطقه ای بکر باقی مانده است. این روستای بی نظیر در 7 کیلومتری جنوب غربی آستارا قرار دارد. کافیست یک بار به این روستا بروید تا از زیبایی های آن دست به دهان بمانید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در آستارا، چند روزی را مهمان این مردم خونگرم باشید.

در روستای دربند شگفتانه های زیبایی وجود دارد!

اما دلایل بسیاری در این روستا وجود دارد که شما را می تواند به این منطقه بکشاند. این روستا به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی که دارد، باعث شده تا مردم این شهرستان آخر هفته ها برای پیک نیک به این روستا بروند. تصورش را بکنید، روستایی در کوهپایه هایی سرسبز با درختانی سر به فلک کشیده و مشرف به تالاب بین المللی استیل می تواند مقصد جذابی برای سفر بعدیتان باشد.

آب و هوای بهشتی روستای دربند آستارا

اما اگر از تنفس در شهر های آلوده و پر دود شهرتان خسته شده اید، به شما پیشنهاد می کنم که حتما یک هفته به روستای دربند آستارا بروید و به ریه هایتان در این روستای منحصر به فرد استراحت دهید. آب و هوای روستای دربند آستارا باعث شده تا ویلاهای متعددی در این روستا ساخته شود. پس منتظر چه هستید؟ بار و بندیل را ببندید و راهی سرزمین بهشتی یا همان روستای دربند آستارا شوید. سفرتان به سلامت.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


روستایی بکر در دل طبیعت

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید