ساحل صدف آستارا، مملو از زیبایی هایی از جنس صدف

 (0 نفر)
آستارا
ساحل صدق آستارا

ساحل صدف، نگینی بر دستان شهر آُستارا

ویراستار :

سفری به دل زیبایی گیلان با تماشای ساحل صدف آستارا

جاذبه های گردشگری ساحلی کشور همواره از جمله جاذبه هایی است که طرفداران بسیاری دارد. استان های شمالی و جنوبی کشور سواحل بسیار زیبایی را در دل خود قرار داده اند که بسیاری از شما به این سواحل زیبا سفر کرده اید. اما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با ساحل صدف آستارا یکی از زیباترین سواحل استان گیلان صحبت کنیم. پس آماده شوید تا شاید بعد از خواندن این مقاله، مقصد بعدی سفرتان مشخص شد. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این ساحل بیش تر بدانید.

آرامشی بی نظیر در ساحل صدف

ساحل صدف آستارا یکی از جذاب ترین جاذبه های این شهرستان محسوب می شود. به شما پیشنهاد می کنم حتما به این ساحل منحصر به فرد سفر کنید تا از زیبایی های بی نظیر این منطقه لذت ببرید. تصور کنید در یک غروب بی نظیر لب ساحلی پر از صدف نشسته اید و منتظرید تا موج های آرام دریا به آرامی پاهایتان را نوازش کنند. صدای بی نظیر امواج دریا بی شک روح انگیز و فوق العاده جذاب هستند. ساحل صدف آستارا از آن دسته سواحلی است که حتما باید به آن سفر کرد.

تابستان باشد و ساحل صدف آستارا

یکی از فصل هایی که تاکید می شود در آن به ساحل صدف آستارا بروید، فصل تابستان است. در این فصل هوای بسیار زیبای آستارا باعث شده تا گردشگران بسیاری این شهرستان را مقصد سفرشان برگزینند و به این شهرستان سفر کنند. در فصل تابستان مسافران نیز از موقعیت استفاده می کنند و تنی به آب می زنند، البته ما به شما توصیه نمی کنیم که شنا را برای تفریح در این دریا انتخاب کنید.

امکانات تفریحی هیجان انگیز در ساحل


اما اگر ساحل صدف آستارا را برای شروع تفریحاتتان انتخاب کرده اید نگران نباشید، زیرا این ساحل به فکر تفریحات آبی شما نیز هست. فضای ساحلی امن مناسب برای استراحت و کمپینگ و همچنین ورزش های آبی در این ساحل زیبا وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در آستارا، از این جاذبه زیبا دیدن کنید و لذت ببرید. سفر به سلامت.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


ساحلی زیبا با صدف های فراوان

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید