تالاب سوستان لاهیجان، تالابی با چشم انداز بی نظیر

 (0 نفر)
لاهیجان
تالاب سوستان لاهیجان

تالاب سوستان، تالابی در دل زیبایی

ویراستار :

پوشش گیاهی بی نظیر را در تالاب سوستان لاهیجان تماشا کنید!

شهرستان لاهیجان که به کلوچه هایش معروف شده، در استان گیلان قرار دارد و می توان گفت که یکی از بزرگ ترین و کهن ترین شهرستان گیلان محسوب می شود. این شهرستان که به عروس شهر های گیلان معروف شده است سالانه میزبان تعداد قابل توجهی از گردشگران و مسافران از سرتاسر ایران می باشد. در ادامه با اتراق همراه باشید تا با تالاب سوستان لاهیجان، یکی از جاذبه های جذاب این شهر آشنا شوید.

تالابی با طبیعتی دوست داشتنی

شاید یکی از زیباترین منظره هایی که یک انسان می تواند در طول زندگی خود تماشا کند تالابی در دل طبیعت بکر باشد. تالاب سوستان لاهیجان با چشم انداز بی نظیری که دارد به یکی از جاذبه های گردشگری معروف شهر لاهیجان تبدیل شده است. شما در زمستان می توانید آب شیرین را نیز در این تالاب مشاهده کنید. پوشش گیاهان این منطقه نیز بر جذاب بودن تالاب می افزایند. یکی از ویژگی های اصلی این تالاب ارزشمند، همین پوشش گیاهی متنوعی است که در این تالاب وجود دارد.

تالاب سوستان لاهیجان، مقصد پردنگان

اما یکی از چشم انداز هایی که هر طبیعت گرد و مسافری دوست دارد آن را ببیند، مهاجرت پردنگان در تالاب های کشور است. تالاب سوستان لاهیجان هر ساله میزبان پردنگان متنوع و رنگارنگ می باشد که یکی از بی نظیر ترین صحنه های طبیعت را در تالاب به وجود می آورند. این پرندگان را می تواند چه در فصل سرما و چه در فصل گرما در این تالاب مشاهده کنید. شما برای بازدید از این تالاب متفاوت، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در لاهیجان، به این شهر بسیار زیبا سفر کنید.

اقامتی کوتاه اما لذت بخش

در نزدیکی تالاب سطح مسطحی وجود دارد که می شود زیراندازی پهن کرد و پیک نیکی به یادماندنی را در نزدیکی این تالاب تجربه کرد. باید بدانید که در نزدیکی تالاب، کافه یا رستورانی وجود ندارد اما اگر 5 الی 10 کیلومتر از تالاب دور شوید، رستوران و کافه های که محصولات محلی می فروشند را خواهید دید. سفرتان به تالاب سوستان لاهیجان می تواند یکی از لذت بخش ترین سفر های عمرتان شود.

"سفرتان بی خطر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


اهمیت بالای گونه های جانوری و گیاهی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید