آبشار شصت کلاته، آبشاری خروشان در دل جنگل

 (0 نفر)
گرگان
آبشار شصت کلاته

آبشاری خروشان در دل گرگان

ویراستار :

بیایید به آبشار شصت کلاته در قلب استان سرسبز گلستان سفر کنیم

به دنبال مکانی همه چیز تمام از نظر طبیعت و آب و هوا می گردید؟ به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها بخوانید زیرا اطمینان دارم که نام مقصد سفر بعدیتان، در همین مقاله می باشد. می خواهیم به شما جنگل آبشار شصت کلاته را معرفی کنیم، منطقه ای که اگر آن را از نزدیک ببینید، مطمئنا دلتان به درد خواهد آمد که چرا هیچوقت به این آبشار زیبا در دل جنگل سفر نکرده اید. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این منطقه بکر و دست نخورده بیش تر صحبت کنیم.

آبشاری ما بین جنگل های شصت کلاته

اما سفر به جنگل و آبشار شصت کلاته در گرگان می تواند یکی از هیجان انگیزترین سفر ها و طبیعت گردی هایتان باشد. آبشار شصت کلاته در حدود 22 کیلومتری جنوب غربی شهر بی نظیر گرگان قرار گرفته است. این آبشار که در دل جنگل شصت کلاته می باشد با چشم انداز بی نظیر و بسیار زیبایی که دارد باعث شده تا گردشگران بسیاری به این منطقه از گرگان سفر کنند. اگر می خواهید به این جنگل ها سفر کنید می توانید با مراجع به سامانه گردشگری اتاق و رزرو سوئیت در گرگان، با خیالی راحت به این آبشار بروید.

آبشار شصت کلاته با سرچشمه ای چند کیلومتری

اگر بخواهیم در رابطه با سرچشمه این آبشار صحبت کنیم باید بگوییم که رودخانه شصت کلاته حدود 43 کیلومتر از دامنه های شمالی کوه قل بلاغ شروع شده و پس از درنوردیدن جنگل ها و کوه ها بعد از سیراب کردن روستای سید میران، به رودخانه قره سو می ریزد و در پایان باعث بوجود آمدن آبشار شصت کلاته در دل جنگل شده است که چشم انداز بی نظیری را تحویل گردشگران می دهد.

ماجراجویی در وسط جنگل

سفرتان قرار است بسیار جذاب و هیجان انگیز همراه با طبیعتی بکر پیش برود. برای رسیدن به آبشار شصت کلاته در گرگان، باید از وسط جنگل هایی با درختان سبز و سر به فلک کشیده عبور کنید. قدم زدن در مسیری جنگلی همراه با پوشش گیاهی بسیار متنوع و رنگارنگ که برخی نیز خاصیت دارویی دارند می تواند بسیار لذت بخش باشد.

سفرتان پر از اتفاقات خوب و جذاب

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری با زیبای های تمام نشدنی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید