آبشار نومل گرگان، باشکوه ترین آبشار منطقه

 (0 نفر)
گرگان
آبشار نومل گرگان

آبشار نومل، نشان دهنده شکوه طبیعت

ویراستار :

مجموعه آبشار نومل گرگان، شکوه و جذابیت منطقه را چندین برابر کرده !

تفریحات آبی از جمله تفریحات پرطرفدار مردم می باشد، پس بیایید کمی به سلیفه افرادی که عاشق آبشار و مکان های خیس هستند احترام بگذاریم و به سراغ استان گلستان و شهرستان گرگان برویم. اما همین ابتدا دست بر روی نقطه قوت این استان یعنی زیباترین آبشار آن بگذاریم. مجموعه آبشار نومل گرگان، یکی از زیباترین آبشار های داخلی می باشد، که سالانه تعداد قابل توجهی از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می کند و خاطرات جالب و جذابی را برای طبیعت دوستان به یادگار می گذارد. با اتراق همراه باشید تا مجموعه آبشار نومل را بیشتر بشناسیم.

آبشار نومل گرگان، آبشار سبز در دل طبیعت

آبشار نومل گرگان از جمله آبشارهای بسیار زیبای کشور می باشد. این آبشار که در شهرستان گرگان و در فاصله 7 کیلومتری جاده گرگان به مشهد قرار دارد، بهشت طبیعت گردان منطقه محسوب می شود. این مجموعه آبشار که شامل 6 آبشار بزرگ می باشد، از شاهکار های طبیعت به شمار می رود که مسیر سختی هم باید برای رسیدن به آن طی شود. اما خواهشا در مسیر غر نزنید زیرا مطمئن باشید بعد از دیدن آبشار نومل گرگان، جذابیت آبشار شما را شگفت زده کرده و خستگیتان در می رود.

آبشار های نومل نقطه عطف گردشگری در گرگان

مجموعه آبشار نومل گرگان را می توان از آن دسته از آبشار ها دانست که سالانه طبیعت دوستان بسیاری را میزبانی می کنند. بلندترین آبشار این مجموعه ارتفاع بیش از 30 متر را دارا می باشد که به دلیل بکر بودن آن خزه های سبزی نیز در آبشار دیده می شود که زیبایی آن را چندن برابر کرده است. اگر قصد سفر به گرگان و تماشای این آبشار ها را دارید می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در گرگان، سفری بدون دغدغه محل اسکان را داشته باشید.

آبشار دو قلو نومل، آبشاری کم نظیر در منطقه

مجموعه آبشار نومل گرگان به خودی خود جذابیت بسیاری دارد، چه برسد که در دل جنگل نیز باشد. این آبشار که در جنگل های منطقه چهل گیسو واقع شده چشم اندازی بی نظیری را همراه این مجموعه آبشار بوجود آورده. اما یکی از زیباترین مناظر این مجموعه، آبشار دوقلوی ایستگاه نومل است. این نوع آبشار بسیار کم نظیر و زیبا، در دل جنگل های گرگان خودنمایی می کند.

"سفری پر از هیجان را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر آبشار و روستا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید