جنگل توسکستان، راهی به سوی بهشت

 (0 نفر)
گرگان
جنگل توسکستان

قطعه ای از بهشت را ببینید!

ویراستار :

سفری داشته باشیم به قلب زیبایی گرگان یعنی جنگل توسکستان

استان گلستان در شمال کشور که معرف حضورتان هست و می دانید که چه جاذبه های زیبا و ارزشمندی در این استان جا خوش کرده اند. اما چند نفر از ما این جاذبه ها را دیده ایم و یا به آن سفر کرده ایم؟ در این مقاله می خواهیم در رابطه با جاذبه ای متفاوت در شهر گرگان صحبت کنیم. جنگل توسکستان از جاذبه های بسیار منحصر به فرد در دل زیبایی های استان گلستان محسوب می شود. پس در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با این جاذبه شگفت انگیز بیش تر صحبت کنیم.

جاده ای رو به زیبایی

نظرتان درباره جاده ای در جنگل چیست؟ مطمئنا جاده های جنگلی سرتاسر کشور از آن دسته از جاذبه های بسیار گردشگر پذیر و محبوب گردشگران می باشند. اما در دامنه شمال شرقی البرز، می توانید یکی از زیباترین جاده های جنگلی ایران را مشاهده کنید. منظره رویایی جنگل توسکستان به همراه جاده ای که انگار تا خود بهشت ادامه دارد، می تواند سوژه ای بسیار جذاب برای عکاسی هایتان باشد. پس درنگ نکنید و حتما در اولین فرصت خودتان را به این جنگل زیبا برسانید. به سامانه گردشگری اتراق رفته و با رزرو سوئیت در گرگان، بار و بندیلتان را ببیندید و با هزینه ای پایین سفرتان را شروع کنید.

در اندر پیچ و تاب جاده ای بی نظیر

جنگل توسکستان و جاده پیچ در پیچ این منطقه باعث شده تا گردشگران از تماشای چنین مناظری لذت ببرند. طبیعت گردان عاشق رانندگی در چنین جاده هایی هستند. یادتان باشد که حتما از ماشین خارج شوید و چند ساعتی در دل جنگل های توسکستان پیاده روی کنید. جنگل توسکستان با جنگل جهان نما همسایه است و به تازگی به پارک ملی نیز تبدیل شده است.

کمی در ابر ها غرق شوید !

اما رویایی بودن این جاده برای کسانی که جنگل توسکستان را دیده اند ثابت شده است. هنگام غروب که ابر ها جاده و جنگل را می پوشانند، منظره ای حیرت انگیز جلوی چشمانتان رخ می دهد که شاید تا سالیان سال آن منظره و آب و هوای منحصر به فردش در ذهنتان باقی بماند. آیا می دانستید چنین جاده بی نظیری در کشور و شهر گرگان وجود دارد؟ بد نیست تا هوا سرد نشده سری به جنگل توسکستان بزنید و زیبایی های طبیعت را در این منطقه حس کنید.

"سفرتان پر از اتفاقات هیجان انگیز"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


جاده ای بی نظیر در قلب گرگان

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید