ناهارخوران گرگان، جنگلی در شهر!

 (0 نفر)
گرگان
ناهارخوران گرگان

فضای جنگلی متنوع و منحصر به فرد

ویراستار :

سفری داشته باشیم به جنگل های ناهارخوران گرگان در وسط شهر

حواستان باشد این مقاله را تا انتها بخوانید، زیرا قرار است سفری کوتاه داشته باشیم به منطقه جنگلی ناهارخوران گرگان، پس تا انتها این مقاله را بخوانید چون مطمئنا خوشتان خواهد آمد. اما دلیل تاکید ما برای خواندن این مقاله تا انتها، این است که شاید شما با خواندن این مقاله بلافصله تصمیم به سفر به این منطقه جنگلی را داشته باشید. ما به شما اطمینان می دهیم که قرار است در این چند دقیقه حال خوب را از این جنگل حیرت انگیز به شما منتقل کنیم، پس با اتراق همراه باشید تا سفری داشته باشیم به دل جنگل ناهارخوران گرگان.

محبوبیت ناهارخوران گرگان چیست؟

تا امروز شده در وسط شهر، آب و هوایی جنگلی را تجربه کنید؟ پس یک بار هم که شده به ناهار خوران گرگان در استان گلستان سفر کنید و این جاذبه های منحصر به فرد را با آب و هوایی مطبوع تجربه کنید. تصورش را بکنید، در خیابان در حال رانندگی هستید و دود و دم خیابان اعصابتان را خورد کرده، ناگهان از این خیابان های پر دود وارد منطقه ای جنگلی که بلوار هایش، جایشان را به درختانی سر به فلک کشیده می دهند. به راستی که ناهارخوران گرگان از عجایب طبیعت ایران است.

در ناهارخوران، ناهار می خورند ؟!

بسیاری از افراد نام ناهارخوران گرگان را که می شنوند تصور می کنند که این منطقه در زمان ناهار شلوغ شده و افراد برای سرو ناهار به این منطقه جنگلی می آیند، اما اینطور نیست. البته ریشه این نام به زمانی بر می گردد که حجاج گرگانی که برای زیارت مشهد و یا کعبه می رفتند، در راه برگشت در این منطقه ناهار می خوردند. شما می توانید برای بازدید از منطقه جنگلی ناهارخوران گرگان، به سامانه گردشگری اتراق مراجعه کرده و با رزرو منزل در گرگان سفری بدون دردسر را تجربه کنید.

جنگل ناهارخوران جزو جنگل های چند میلیون ساله هیرکانی است!

در زمان های گذشته منطقه جنگلی ناهارخوران گرگان به این اندازه نزدیک شهر نبود، اما در طول زمان شهر بزرگ تر شد و جنگل هم جلوتر آمد. جنگل ناهارخوان جزو جنگل های هیرکانی می باشد که حدود 40 سال قدمت دارد و از این بابت نیز یکی از جاذبه های با ارزش کشور محسوب می شود.

سفرتان پر از لحظات خوش.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


جنگلی رنگانگ و خوش آب و هوا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید