بوستان آهوان کیش با چشم اندازی مملو از آهوان زیبا

 (0 نفر)
کیش
بوستان آهوان کیش

بوستانی با چشم اندازی زیبای آهو

ویراستار :

 بوستان آهوان کیش، بوستانی بکر و دست نخورده با چشم انداز آهو

جزیره کیش همواره یکی از مقاصد پرگردشگر کشورمان در جنوب می باشد. در این قسمت نیز می خواهیم به جزیره کیش سفری داشته باشیم. جذابیت این جزیره تنها به سواحل زیبا و مراکز خرید آن نیست بلکه جاذبه های طبیعی بسیاری نیز در دل خود پنهان کرده است. در این بخش می خواهیم در رابطه با بوستان آهوان کیش صحبت کنیم که یکی از جاذبه های گردشگری بسیار معروف این جزیره محسوب می شود. با سایت گردشگری اتراق همراه باشید تا در رابطه با این بوستان بیش تر بدانید.

چشم انداز فوق العاده بوستان آهوان

سفرتان به کیش می تواند یکی از جذاب ترین سفر های عمرتان باشد. اما یادتان باشد که یک زمان مخصوص برای بازدید از بوستان آهوان کیش جدا کنید و حتما از این بوستان دیدن کنید. بوستان آهوان با پوشش گیاهی متفاوت و انبوهی که دارد منطقه بسیار مهم و ارزشمندی محسوب می شود. اما جذابیت و شهر این بوستان به دلیل آهو هایی است که در این بوستان زندگی می کنند. این آهوان با چشمان بسیار زیبا و پوستی فوق العاده تماشایی، دل هر تماشاگری را می برند.

تماشای آهوان بدون هیچ مرزی

در بوستان آهوان کیش این امکان فراهم شده تا شما بتوانید این آهوانی که خداوند به زیبایی هرچه تمام تر نقاشی کرده است را بدون هیچ محدودیتی ببینید و لذت ببرید. به این صورت می توانید تجربه ای متفاوت از خلقت آفرینش را در بوستان تماشا کنید. اگر دلتان می خواهد این بوستان را تجربه کنید می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در کیش، این جاذبه متفاوت و زیبا را ببینید.

حیواناتی به غیر از آهو نیز در بوستان هستند

اما اگر فکر می کنید که فقط برای تماشای آهو به بوستان آهوان کیش می روید سخت در اشتباهید. در بوستان آهوان کیش، باغ وحشی دیده می شود که با 17 قفس حیوانات مختلفی مانند شغال، شیر، روباه، میمون، گوزن و اسب و... را نگهداری می کنند. شما می توانید با این حیوانات عکس یادگاری بگیرید و روز بسیار با طراواتی را در کنار حیوانات رقم بزنید. راستی در بوستان آهوان کیش امکانات رفاهی مناسبی برای شما و کودکانتان تدارک دیده اند که شما بتوانید با آسودگی خیال به گشت و گذار بپردازید.

"سفرتان به سلامت دوستان"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آهوان بسیار زیبا در این بوستان

شرایط و محدودیت ها


حیوانات دیگر در قفس هستند

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


تمکان سرمایه گذاری وجود ندارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید