کشتی یونانی کیش، نماد خلیج همیشه فارس

 (0 نفر)
کیش
کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی، نگین گردشگری کیش

ویراستار :

کشتی یونانی کیش، کشتی آرمیده در سواحل نیلگون خلیج فارس

جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی در سرتاسر کشور بسیار است، اما در این مقاله می خواهیم در رابطه با کشتی صحبت کنیم که به گل نشسته است. حتما تا به امروز نام کشتی یونانی کیش را شنیده اید. بیایید سفری داشته باشیم به جنوب کشور یعنی جزیره زیبای کیش. شاید تا به امروز به این جزیره سفری داشته اید، اما اگر جزیره کیش را ندیده اید حتما به شما پیشنهاد می کنم که یک سفر به این جزیره بی نظیر داشته باشید. در ادامه با اتراق همراه شوید تا ببینید کیش چه شگفتانه هایی برای شما آماده کرده است.

بازدید از کشتی یونانی، جذابیت سفرتان را چندین برابر می کند !

اما اگر به این جزیره سفر کنید و سراغ جاذبه های گردشگری کیش را از اهالی بگیرید بی شک یکی از توصیه های مردم، کشتی یونانی این جزیره است. کشتی یونانی کیش به عنوان شاخص ترین جاذبه جزیره شناخته شده و گردشگران بسیاری به خود جذب می کند. در پایان روز و لحظه غروب آفتاب در کنار این کشتی شاید یکی از زیباترین لحظات عمرتان باشد. حواستان باشد شاید این کشتی در سال های آتی وجود نداشته باشد، پس هرچه زودتر به کیش رفته و شکوه این کشتی را از نزدیک تماشا کنید.

از کشتی یونانی کیش چه می دانید؟

در این قسمت بیایید کمی تاریخ بخوانیم. در چهارم مرداد ماه سال 1345 بود که کشتی یونانی در نزدیکی روستای باغو از حرکت ایستاد و دیگر تکان نخورد و برای همیشه خود را تسلیم خلیج فارس کرد. بار این کشتی نفت بود و بعد از توقف کشتی خدمه آن کشتی را ترک کردند. البته تلاش بسیاری برای حرکت دادن کشتی انجام شد اما تلاش های یدک کش هلندی نیز جواب نداد و کشتی از جایش تکان نخورد. تا به امروز کسی نتوانسته دلیل به گل نشستن کشتی یونانی کیش را توضیح دهد و این مسئله همچنان در هاله ای از ابهام مانده است.

نظرتان چیست کمی خوش بگذرانیم در کنار کشتی؟

اما کشتی یونانی کیش در ظاهر یک کشتی به گل نشسته است اما می توان در کنار این کشتی تعطیلات خود را به بهترین نحو سپری کرد. عکاسی از غروب آفتاب و هچنین شتر و سواری اسب سواری در کنار ساحل می تواند بسیار لذت بخش باشد. شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در کیش، با هزینه ای پایین به این جزیره رویاها سفر کنید.

"سفری لذت بخش را برای شما آرزو می کنیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی
 

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز زیبای کشتی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید