آبشار دگاهی زنجان، آبشاری در قلب طبیعت کوهستانی

 (0 نفر)
زنجان
آبشار دگاهی زنجان

آبشاری خروشان در طبیعت زنجان

ویراستار :


برای سفر به آبشار دگاهی زنجان باید به اعماق دره بروید!

به دنبال مکانی همه چیز تمام از نظر طبیعت و آب و هوا هستید که بتوانید تعطیلاتتان را در آن جا بگذرانید؟ به شما پیشنهاد می کنیم که همین مقاله را بخوانید و مقصد بعدی سفرتان را انتخاب کنید. در این مقاله می خواهیم به استان زیبای زنجان برویم، استانی که از نظر طبیعت استانی بی اندازه زیباست. آبشار دگاهی زنجان یکی از آبشار های منحصر به فرد در این استان محسوب می شود. پس چطور است با اتراق دلی بزنیم به این استان زیبا.

روستایی در قلب کوهستان

زنجان آبشار های کوچک و بزرگ زیادی دارد که در طبیعت کوهستانی این استان مانند نگینی می درخشند، اما در این مقاله می خواهیم به سراغ آبشار دگاهی زنجان سفر کنیم. این آبشار که در یکی از روستاهای زنجان به همین نام قرار دارد، در اعماق دره خودنمایی می کند. روستای دگاهی را می توان روستایی کوچک دانست که اکثرا اهالی آن به شهرنشینی روی آورده اند. اگر می خواهید از آبشار دگاهی زنجان دیدن کنید می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق مرجعه کرده و با رزرو منزل در زنجان، این آبشار را تجربه کنید.

روستای دگاهی، روستایی با مناظر طبیعی شگفت انگیز

باید گفت که روستای دگاهی جاذبه های بسیار زیبای زیادی را در دل خود قرار داده است اما متاسفانه امکانات چندانی در این روستا وجود ندارد و راه دسترسی به آن ناهموار و به صورت خاکی است. اما آبشار دگاهی زنجان در 4 کیلومتری روستا قرار گرفته است. این آبشار از بلندای صخره ای فرو می ریزد و در دره ای بسیار سرسبز و جذاب به رودخانه آرامش بخشی که در کنار آن است ریخته می شود.

تماشای این آبشار روحتان را جلا می دهد!

حتما شما هم با من هم عقیده اید که تماشای خلقت خداوند در طبیعت می تواند ما را از نظر روحی و روانی بهبود ببخشد. شما می توانید رو به روی آبشار دگاهی زنجان ایستاده و ساعت ها از طبیعت اطراف و صدای شرشر این آبشار بی نظیر لذت ببرید. پس منتظر چه هستید، مگر دلتان یک ماجراجویی حسابی در دل طبیعت زنجان را نمی خواهد؟ سفرتان را با انرژی دو چندان آغاز کنید زیرا می خواهید به تماشای یکی از زیبایی های طبیعت بروید.

"سفرتان پر از شادابی و دلی خوش"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوی خنک و مطبوع

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید