آبشار شارشار زنجان، آبشاری خروشان و شگفت انگیز

 (0 نفر)
زنجان
آبشار شارشار زنجان

شارشار، جریان حیات زندگی

ویراستار :


سفرتان را با سفر به آبشار شارشار زنجان طراوت ببخشید!

معمولا آبشار ها در بین سایر جاذبه های تاریخی و گردشگری از محبوبیت بیشتری بین گردشگران و طبیعت گردان برخوردار هستند. در این مقاله نیز سعی داریم تا به شما آبشاری زیبا و منحصر به فرد با آب و هوایی مطبوع را معرفی کنیم. آبشار شارشار زنجان، از آبشار های دیدنی این استان محسوب می شود که به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این منطقه زیبای گردشگری دیدن کنید. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این آبشار بیش تر صحبت کنیم.

آبشار شارشار، نگین طبیعی زنجان

آبشار شارشار زنجان در منطقه ای به نام تهم قرار دارد که در شمال باختری زنجان می باشد. این آبشار شگفت انگیز در میان سنگ های صخره ای قرار گرفته و دسترسی به آن سخت نیست و شما می توانید با حدود یک ساعت پیاده روی به این آبشار زیبا برسید. اگر به کوهنوردی علاقه دارید این آبشار می تواند بهترین گزینه برای شما باشد زیرا مسیر پیاده روی بسیار مناسبی برا کوهنوردان می باشد. منطقه تهم یکی از مناطق گردشگری بسیار زیبای استان زنجان محسوب می شود.

ویژگی های آبشار شارشار زنجان

اما در رابطه با آبشار شارشار زنجان مطالبی وجود دارد که قبل از سفر به آن باید از آن ها خبر داشته باشید. کافیست چشمتان به آبشار بیوفتد تا زیبایی های این جاذبه جذاب خداوند ساعت ها شما را به خود خیره نگه دارد. این آبشار از آن دسته از آبشار هایی است که فقط باید از صدای برخورد آب با صخره های مرجانی اش لذت ببرید. اگر دلتان یک تفریح حسابی در این منطقه زیبا در استان زنجان را می خواهد، می توانید به سامانه گردشگری اتراق سری بزنید و با رزرو منزل در زنجان چند روزی را با قیمت مناسب در این شهر زیبا به تفریح بپردازید.

طبیعت زنجان حرف ندارد!

اما اگر به استان و شهر زنجان سفر کردید یادتان باشد که این شهر یکی از مناطق زیبای گردشگری کشور محسوب می شود. برای مثال همین منطقه طبیعی تهم که آبشار شارشار زنجان را نیز در دل خود قرار داده است، از جمله مناطقی می باشد که سالانه گردشگران بسیاری به آن سفر کرده و از دیدنی های تمام نشدنی این منطقه لذت می برند.

"سفری لذت بخش و هیجان انگیز را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری در قلب طبیعت دوست داتنی زنجان

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید