سفری منحصر به فرد به آبشار گیوک بیرجند

 (0 نفر)
بیرجند
آبشار گیوک بیرجند

آّشاری در طبیعت بی نظیر بیرجند


آبشار گیوک بیرجند، آبشاری اسرار آمیز در دل طبیعت

سفر به استان های شمال شرقی می تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در کشورمان باشد. اما اگر تصمیم گرفته اید تا به شمال شرقی کشور سفر کنید ما به شما استان خراسان جنوبی را پیشنهاد می کنیم. استان خراسان جنوبی به خصوص شهرستان بیرجند، یکی از قطب های گردشگری کشورمان محسوب می شود. آبشار گیوک بیرجند یکی از جاذبه های فوق العاده زیبای کشور است که می توانید سفر هیجان انگیزی به این آبشار داشته باشید. با اتراق همراه باشید تا درباره این جاذبه زیبا بیشتر صحبت کنیم.


آبشاری دیدنی در بیرجند، مقصد سفرتان خواهد شد

آبشار گیوک بیرجند در استان خراسان جنوبی جاذبه ای بسیار دل انگیز می باشد که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند. دلتان اگر برای طبیعت تنگ شده به شما این آبشار جذاب را پیشنهاد می کنیم. آبشار گیوک بیرجند به صورت هرچه زیباتر در دل طبیعت جا خوش کرده که اگر چشمانتان به این زیبایی بیوفتد مطمئن باشید ساعت ها به این آبشار منحصر به فرد خیره خواهید شد. 


روستایی دل انگیز در کنار آبشار

اما آبشار گیوک بیرجند در روستایی به همین نام قرار دارد. این روستا در پنج کیلومتری جاده بیرجند به سمت کرمان قرار گرفته است که برای سفر به آن قرار نیست کار بزرگ و سختی را انجام دهید، فقط کافیست به دل روستای خوش آب و هوا گیوک بزنید. این آبشار زیبا از بهم پیوستن چندین آبشار تشکیل شده است که بلندترین آن ها حدود هشت متر می باشد. اگر دلتان می خواهد به دل چنین طبیعت دوست داشتنی بروید می توانید با مراجعه سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در بیرجند با خیالی راحت به این شهر دوست داشتنی سفر کنید.


آب و هوایی دوست داشتنی را تجربه کنید

آب و هوای استان خراسان جنوبی و همچنین شهرستان بیرجند بسیار لذت بخش و دوست داشتنی است. کافیست یک بار به آبشار گیوک بیرجند بروید تا عاشق این استان و شهرستان شوید. البته پوشش گیاهی این منطقه نیز بسیار متنوع می باشد و در طول مسیر آبشار نیز باغ های توت، بادام، انگور، زردآلود و زرشک را می توانید ببیند.


"سفری مملو از زیبایی را برایتان آرزومندیم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بسیار بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه