سفرتان به پارک جنگلی بیرجند جذاب خواهد بود

 (0 نفر)
بیرجند
پارک جنگلی بیرجند

پارکی در میان شلوغی های شهر


پارک جنگلی بیرجند، مکانی برای گذراندن آخر هفته هایی شاد

سفر به طبیعت می تواند خستگیه ماه ها کار را در شهر های پر دود و آلوده را از تنمان به در کند. اما انتخاب مکانی برای سفر همواره دغدغه ای برای خانواده ها شده است. اما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با جاذبه ای گردشگری و خوش آب و هوا در استان خراسان جنوبی صحبت کنیم. پارک جنگلی بیرجند یکی از جاذبه های این شهر است که شما می توانید آخر هفته های بسیار جذابی را در این پارک جنگلی سپری کنید. با اتراق همراه شوید تا در رابطه با این پارک زیبا بیش تر بدانید.


پروژه هایی که این پارک را متحول می کند

پارک جنگلی بیرجند از جمله پارک های مهم این شهر می باشد که در راستای بهسازی این پارک تصمیمات جدی گرفته شده است. این پارک جنگلی که در کنار مصلای المهدی (عج) قرار گرفته می تواند مکانی مناسب برای تفریحات آخر هفته مردم باشد. پارک جنگلی بیرجند از طرف منابع طبیعی و آبخیزداری به شهرداری محول شده که طرح گسترش این پارک را انجام دهد. با اجرای عملیات بهسازی و ساخت رستوران ها و زیباسازی این پارک مطمئنا شاهد پارکی جذاب در این منطقه خواهیم بود.


تفریحات فوق العاده هیجان انگیز در پارک

باید گفت اقدامات مناسبی جهت رفاه حال گردشگران در حال انجام است. پروژه ای که شاید به نفع پارک جنگلی بیرجند و مردم باشد. در این پروژه قرار است کفسازی مناسب، احداث نمازخانه و سرویس بهداشتی، فضاهای تجاری و تفریحی و پیست دوچرخه سواری و ... انجام شود. پس در سفر به خراسان جنوبی و شهر زیبای بیرجند حتما از این مکان فوق العاده زیبا و جذاب دیدن کنید. مطمئنا عکس های هیجان انگیزی در این پارک زیبا می توانید به یادگار بگیرید.


پارک جنگلی بیرجند را تجربه کنید!

تجربیات هیجان انگیزی که در استان خراسان جنوبی کسب می کنید، می تواند لذت بخش ترین تجربیات عمرتان باشد. پس معطل نکنید و ماجراجویی خود را در این استان آغاز کنید. اگر دلتان می خواهد از پارک جنگلی بیرجند دیدن کنید می تواید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در بیرجند، سفر خاطره انگیزی را داشته باشید.


"سفری همراه با حال خوش را برایتان آرزومندیم"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی
 

پیشنهادات


0

مزایا


فضایی مناسب برای کمپ

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه