دانشگاه صنعتی شریف را بیش تر بشناسید

 (0 نفر)
تهران
دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاهی که همه آرزوی رسیدن به آن را دارند

ویراستار :


آرزوی شماهم تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف است؟

همه استان های کشور دارای مراکز مطرح آموزشی می باشند که بعضا هم در این زمینه با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند. در این مقاله می خواهیم به پایتخت کشور برویم و در رابطه با یکی از مراکز مهم و جذاب علمی و پژوهشی کشور صحبت کنیم. بی شک نام دانشگاه صنعتی شریف تهران به گوشتان خورده است. در این مقاله قصد داریم تا با این دانشگاه مهم کشور صحبت کنیم. این دانشگاه، یکی از دانشگاه های برتر کشورمان نیز محسوب می شود که اگر در ادامه با اتراق همراه شوید می توانید بیشتر در رابطه با این دانشگاه اطلاعات کسب کنید.

دانشگاهی قدیمی در کشور

دانشگاه صنعتی شریف، یکی از دانشگاه های بسیار قدیمی کشور محسوب می شود. دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۴۴ با هدف تربیت و تامین بخشی از نیروهای متخصص مورد نیاز کشور، در سطوح بالای علمی تاسیس گردید. این دانشگاه در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌ های ایران و جهان دانشگاهی جوان و در حال رشد است. بی شک آرزوی بسیاری از جوانان کشور این است که در چنین دانشگاهی شروع به تحصیل کنند.

دانشگاهی برتر در کشور

حتما بسیاری از شما دانشگاه صنعتی شریف را جزو دانشگاه های بسیار مهم و تاثیر گذار درکشور می دانید. خوشبختانه دانشگاه صنعتی شریف در طول دوران فعالیت خود توانسته است به صورت یک موسسه علمی پیشرو در صنعت، فناوری ‌های روز و علوم کاربردی در عرصه علم، منطقه‌ای و جهانی مطرح و جایگاه بسیار ارزشمندی پیدا کند و به عنوان مرکزی برای تبدیل رویا های نسل ‌های ایرانی به واقعیت‌ های امروزی همواره مورد تحسین و شگفتی جامعه باشد. این دانشگاه بزرگ و زیبا، افراد بسیار مهم و تاثیر گذاری را به جامعه تحویل داده است که با توجه به رزومه این مرکز، می توانیم آن را جزو بهترین مراکز علمی کشور بدانیم.

دانشگاهی رویایی برای تحصیل

بسیاری دانشگاه صنعتی شریف تهران را مکانی بسیار رویایی برای تحصیل می دانند. دانشگاه صنعتی شریف دارای ۴۷۵ عضو هیأت علمی است. از این تعداد ۱۶۲ نفر در مرتبه استاد تمام، ۱۳۹ نفر در مرتبه دانشیار، ۱۶۳ نفر در مرتبه استادیار و ۱۱ نفر به عنوان مربی، اعضای هیأت علمی را تشکیل می دهند. اگر دلتان می خواهد به این دانشگاه بروید و از آن بازدید کنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در تهران، سفر راحتی را تجربه کنید.

"سفری پر از اتفاقات خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


یکی از مراکز برتر کشور

شرایط و محدودیت ها


محیطی دانشجویی

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید