چشمه هفت رنگ مجن، شاهکار خلقت

 (0 نفر)
شاهرود
چشمه هفت رنگ مجن

شاهکار رنگامیزی طبیعت در چشمه هفت رنگ

ویراستار :


در شاهرود با چشمه هفت رنگ مجن از طبیعت لذت ببرید

سفر کردن همیشه یکی از جذاب ترین اتفاقات زندگی ما بوده و هست. بیایید در این مقاله به سراغ جاذبه ای بسیار زیبا و هیجان انگیز در استان سمنان برویم که مطمئنم از سفر به این نقطه دیدنی پشیمان نخواهید شد. به استان بی نظیر سمنان و شهر زیبای شاهرود برویم، جایی که جاذبه های شگفت انگیز بسیاری را در دل خود قرار داده است. مکانی که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم، چشمه هفت رنگ مجن در شاهرود می باشد. تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا با این مکان شگفت انگیز بیشتر آشنا شوید.

بهشتی برای عاشقان طبیعت

مطمئنم همه شما عاشق طبیعت های خاص و اسرار آمیز هستید به همین دلیل است که در این مقاله می خواهیم در رابطه با چشمه هفت رنگ مجن صحبت کنیم. اما بیایید سفرمان را آغاز کنیم، کافیست برای رسیدن به مقصد مورد نظرمان به حدود 27 کیلومتری شمال غربی شاهرود در فاصله 5 کیلومتری جنوب شرق روستای تاریخی تاش برویم تا به چشمه دل انگیز مقصدمان برسیم. به راستی که چشمه هفت رنگ مجن یکی از خارق العاده ترین هنر دست خداوند است.

صبر کنید، مسیر چشمه را از یاد نبرید

راستی یادمان رفت در رابطه با مسیر چشمه هفت رنگ مجن صحبت کنیم. بی شک می دانید که همه لذت سفر به مسیری است که تا مقصد در پیش داریم. در مسیر به چشمه‌ های معدنی، بوی خاصی را متوجه خواهید شد که علت این بو مواد معدنی هستند که از خود، گاز و بخار ساطع می‌ کنند. اما زمانی که به چشمه برسید متحیر خواهید ماند زیرا آب این چشمه‌ ها با رنگ‌ های گوناگون در مسیر خود با هم ترکیب شده و آب صابون مانندی را تشکیل می‌ دهند که با آب سفید چشمه تلاقی می‌ یابد.

چشمه ای رنگارنگ در انتظار شما

یکی از مهم ترین ویژگی های چشمه هفت رنگ مجن، تنوع گیاهی و جانوری این منطقه می باشد که واقعا در خور اهمیت است. اما اگر قصد سفر به استان سمنان و شهر شاهرود را دارید، ما برای شما پیشنهادی داریم که شاید نتوانید آن را رد کنید. شما می توانید قبل از آغاز سفرتان به سمنان، با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در شاهرود با خیالی راحت به این شهر زیبا سفر کنید.

"سفری همراه با حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید