در پژوهشکده لیزر و پلاسما وارد جهان علم شوید

 (0 نفر)
تهران
پژوهشکده لیزر و پلاسما

پژوهشکده ای بی نظیر در قلب شهر تهران

ویراستار :


پژوهشکده لیزر و پلاسما تهران، شروعی برای شکافت علم

کشور ما یکی از کشور های پیشرو در زمینه توسعه علم می باشد که می توان به جرئت گفت ایران جزو 10 کشور اول در بیشتر زمینه های علمی محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم تا شما با یکی از مراکز پژوهشی بسیار مهم و منحصر به فرد کشورمان آشنا کنیم. پژوهشکده لیزر و پلاسما در دانشگاه شهید بهشتی یکی از جذاب ترین مراکز علمی در کشور می باشد. اگر تا پایان این مقاله با اتراق همراه شوید، بی شک به نکات بی نظیر و منحصر به فرد زیادی بر خواهید خورد. عاشقان علم آماده یک سفر هیجان انگیز باشید.

پژوهشگاهی که هدفش تحقیقات است!

اما اگر قصد دارید از فعالیت هایی که در پژوهشکده لیزر و پلاسما در استان تهران انجام می گیرد خبر داشته باشید، باید به شما بگوییم که پژوهشکده لیزر و پلاسما دانشگاه شهید بهشتی تهران، در سال 1372 به منظور گسترش علم فوتونیک، پلاسما، لیزر و اپتیک شروع به کار کرد و با انجام تحقیقات مختلف پایه ای و گسترش مرز های علمی و تحقیقات راهبردی در صنعت و علوم به شهرت بسیار دست یافت. بی شک بازدید از این پژوهشکده می تواند برای هر انسان عاشق علمی جذاب و تاثیر گذار باشد.

فعالیت های آموزشی این پژوهشکده

پژوهشکده لیزر و پلاسما با تربیت نیروی های کارآمد در علوم مربوطه یکی از مهم ترین مراکز پژوهشی کشور محسوب می شود. باید گفت که علاوه بر دانشجو های رشته فوتونیک و مهندسی، تعدادی از دانشجو های مقطع تکمیلی گروه فیزیک علوم پایه نیز پروژه های مربوط به پایان نامه های خود را در این پژوهشکده لیزر و پلاسما می گذرانند. افرادی که از این پژوهشکده فارغ التحصیل می شوند قابلیت انجام انواع پروژه های تحقیقاتی و صنعتی را دارند.

افتخارات کسب شده در پژوهشکده

اگر بخواهیم درباره افتخارات کسب شده در پژوهشکده لیزر و پلاسما بگوییم باید به کسب رتبه طرح پژوهشی برتر سال 79 در جشنواره بین المللی، کسب رتبه پژوهش کاربردی برتر و ... را نام برد. اگر دوست دارید از این پژوهشکده بی نظیر دیدن کنید می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در تهران، چند روزی را مهمان مردم بی نظیر پایتخت باشید.

"سفرتان پر از اتفاقات هیجان انگیز"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


مرکز علمی

شرایط و محدودیت ها


محیط دانشگاهی

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید