رشت

شهر رشت

شهر رشت

شهرستان رشت

در این مقاله قصد داریم درباره شهرستانی از استان گیلان حرف بزنیم که پر است از شگفتی های بی نظیر و جاذبه های طبیعی بکر و دست نخورده که هر مسافر و توریستی آرزو دارد که حتی یک بار هم شده از این شهر شگفت انگیز و رویایی بازدید کند. شهرستان رشت بزرگ ترین شهر شمال کشورمان، و شاید قطب گردشگری استان گیلان می باشد.
شهرستان رشت به دلیل قرار داشتن در همسایگی دریای خزر، آب و هوایی متعادل و بسیار مطبوع دارد که به دلیل موقعیت جغرافیایی و آّب و هوایی که دارد، طبیعتی بسیار سبز و وسیعی را دارا می باشد. جالب است بدانید که رشت را می توان بزرگ ترین مرکز تجمع گیلکی ها در جهان معرفی کرد، از این جهت است که می توانیم رنگ و بو و همچنین فرهنگ بسیار غنی این دسته از مردمان خون گرم را در این شهرستان زیبا مشاهده کنیم. در ادامه با زیبایی های تمام نشدنی این شهرستان بیش تر آشنا خواهیم شد.

بازار رشت

جدای از طبیعت سرسبز و فوق العاده شهرستان رشت، امکان ندارد که شما به این نقطه از استان گیلان سفر کنید و از بازار رشت دیدن نکنید. این بازار که به صورت رو باز ساخته شده است، انواع و اقسام مواد غذایی و غیر غذایی در آن به فروش می رسد. اهالی شهر هایی که در نزدیکی شهر رشت قرار دارند به این بازار آمده و محصولات خود را در آن جا به فروش می گذارند.

آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی

آرامگاه یکی از معروف ترین و محبوب ترین شخصیت تاریخی ایران و خطه زیبای گیلان، یعنی میرزا کوچک خان جنگلی در شهرستان رشت قرار دارد. علت شهرت این مرد بزرگ این بود که تا آخرین نفس برای آرمان هایش جنگید. محل دفن این شخصیت بزرگ در محله داراب رشت قرار دارد.

پارک جنگلی سراوان

اگر می خواهید از یکی از مناطق بسیار زیبا و بکر شهرستان رشت بازدید کنید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به پارک جنگلی رشت سر بزنید. این پارک در 17 کیلومتری رشت قرار دارد و در هر فصلی که به این پارک بروید برای شما زیبایی های شگفت انگیزی را رو می کند. این پارک نماد زیبایی از چهار فصل کشورمان است.
رشت جاذبه های فوق العاده دیگری همچون خانه قدیری، پارک ملت رشت و میدان شهرداری را نیز دارد. البته این مکان ها تنها گوشه ای از زیبایی های بی پایان شهرستان رشت بود. کافیست خودتان به این شهرستان بی نظیر سر بزنید تا همه جاذبه های گردشگری را از نزدیک ببینید و لذت ببرید. 

 

 


منزل ها

مکان دربستی - خانه

منزل ارزان رشت

<p>یک منزل ارزان</p>

رشت

مکان دربستی - فضای خاص

اقامتگاه در رشت

<p>اقامتی با یادماندنی در رشت</p>

رشت

مکان دربستی - فضای خاص

اقامتگاه در رشت

<p>یک اقامتگاه عالی</p>

رشت

مکان دربستی - ویلا

ویلای عالی در رشت

اقامت در یک ویلای عالی

رشت

مکان دربستی - ویلا

ویلای ساحلی چمخاله رشت

<p>ویلای ساحلی چمخاله</p>

رشت

مکان دربستی - ویلا

ویلای ساحلی چمخاله رشت

<p>ویلای ساحلی چمخاله</p>

رشت

مکان دربستی - ویلا

ویلای ساحلی چمخاله رشت

<p>ویلای ساحلی چمخاله</p>

رشت

مکان دربستی - آپارتمان

ویلای سنتی فومن

<p>ویلای سنتی فومن</p>

رشت

محصولات