محمودآباد

 (0 نفر)

محمودآباد

شهرستان محمودآباد و رزرو سوئیت در محمودآباد

به دیگر شهرستان محبوب و سرسبز استان مازندران یعنی شهرستان محمود آباد سفر کنیم. شهرستان محمود آباد از آن دسته شهرستان های خوش آب و هوا و ساحلی استان مازندران است. محمود آباد به نسبت سایر شهرستان های مازندران قدمت چندانی ندارد اما اگر اهل خوش گذراندن در ساحل هستید حتما به شهرستان محمود آباد سری بزنید.
محمود آباد از جمله شهر های ساحلی می باشد که نه تنها در استان مازندران بلکه در شمال کشور بسیار محبوب می باشد. جالب است بدانید که اقتصاد این شهرستان برپایه ماهیگیری، برنج کاری و کشاورزی می چرخد. این شهرستان مکان های گردشگری بسیاری دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.
پارک های محمود آباد
شهرستان محمود آّباد دارای چهار پارک به نام های ملت، مرکزی، لاله و طاهباز می باشد. این پارک ها بیش ترشان شهربازی نیز دارند. جدای از این پارک ها، پارک ساحلی شهرداری محمود آباد نیز یکی از پارک های بسیار زیبایی است که هم شهربازی دارد، هم کافی شاپ و هم فضای سبز زیبا که مکان مناسبی برای گذراندن تعطیلات می باشند.

روستا و آبگرم لاویچ

همانطور که گفتیم شهرستان محمود آباد یک شهرستان ساحلی است، اما اگر نمی خواهید فقط مناظره ساحلی را ببینید، این شهرستان گزینه های دیگری را نیز در برابر شما گذاشته است. همچنین رزرو سوئیت در محمودآباد یکی از خدمات شرکت اتراق است. شما می توانید راه روستای لاویچ را به پیش بگیرید. روستای لاویچ علاوه بر آب و هوای بسیار مطبوعی که دارد، مملو از درختان و جنگل های راش است. همچنین این منطقه آبگرمی دارد که از لحاظ درمانی یکی از مکان های معروف شهرستان محمود آباد محسوب می شود.
سرزمین رویاهای محمود آباد
شهرستان محمود آباد علاوه بر ساحل و جاذبه های طبیعی که دارد، یک شهربازی بسیار مدرن نیز در خود جای داده است. سرزمین رویاهای این شهرستان یکی از مدرن ترین و مجهزترین شهربازی های شمال کشور محسوب می شود که شما می توانید در آن جا ساعت ها بازی کنید و خوش بگذرانید.

رزرو سوئیت در محمودآباد، یک روز عالی را برای شما در این شهرستان رقم می زند.

 


جاذبه ها

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید