آبی بیگلو

آبی بیگلو

آغاز سفر به اردبیل با رزرو منزل در آبی بیگلو

استان اردبیل با آب و هوای بسیار مطلوب و خنکی که دارد، در فصول گرم سال بخصوص در تابستان گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. شهر های این استان با طبیعت زیبا و بکری که دارند هرکدام می توانند یکی از قطب های گردشگری استان محسوب شوند. یکی از شهر های بسیار زیبای اردبیل، شهر آبی بیگلو می باشد. شما می توانید با رزرو منزل در آبی بیگلو، سفر خاطره انگیزی را سپری کنید.
شهر آبی بیگلو در شهرستان نمین واقع شده است و در حدود 20 کیلومتری شهر اردبیل قرار دارد. مردم این شهر به زبان شیرین ترکی صحبت می کنند. طبق گفته های محققین پیدایش این شهر به حدود 800 سال پیش باز می گردد. جاذبه های طبیعی و بکر بسیاری در این منطقه قرار دارد که حتما با رفتن به این شهر جذب این مناظر خواهید شد. با رزرو سوئیت در آبی بیگلو می توانید از جنگل های شگفت انگیز این منطقه نیز لذت ببرید.

جنگل فندقلو 

شاید طبیعت سرسبز و زیبای شمال کشور را می شناسید و به آنجا سفر کرده اید. اما باید بگویم که در استان اردبیل و شهر آبی بیگلو جنگلی بسیار زیبا با آب و هوای شگفت انگیز و خنک وجود دارد. این جنگل زیبا که در حاشیه غربی این شهر قرار دارد، در زمان تعطیلات نوروز میزبان بسیاری از طبیعت گردان و مسافران می باشد. اگر می خواهید این مناظر بی بدیل را از نزدیک به تماشا بنشینید، می توانید با رزرو منزل در آبی بیگلو از سفر به این شهر لذت ببرید.

 جزئیات رزرو منزل در آبی بیگلو

برای اینکه آماده یک سفر هیجان انگیز و جذاب به استان اردبیل و شهر آبی بیگلو شوید، لازم است مقدماتی را انجام دهید. برای آغاز سفر خود می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در آبی بیگلو به صورت آنلاین، سفر خود را با خیالی راحت و مطمئن آغاز کنید. 

شهر آبی بیگلو، یکی از شهرهای اردبیل است که در بیست کیلومتری اردبیل قرار دارد. تقریبا می توان گفت بین سه شهر اردبیل، نمین و آستارا قرار گرفته است.
شهری سرسبز که در حاشیه غربی آن جنگل فندق لو قرار دارد. شاید جالب باشد که بدانید قدمت شهر آبی بیگلو تقریبا به هشتصد سال می رسد. این شهر تاریخی و سرسبز یکی از مقصدهای گردشگری می باشد.
عده بسیار زیادی از مردم برای گذراندن اوقات فراغت خود و در روزهای تعطیل به این شهر و جنگل های اطراف آن سفر می کنند.
اگر طبیعت گرد هستید و سفر به طبیعت را دوست دارید، شهر آبی بیگلو را فراموش نکنید. شهری گمشده که بسیاری از جاذبه های گردشگری و طبیعی آن هنوز برای مردم شناخته نشده است.
مردم این شهر به زبان ترکی صحبت می کنند و عمده آنها مسلمان و شیعه هستند. در اطراف این شهر رودخانه هایی نظیر قره سو نیز وجود دارد. قطعا سفر به آبی بیگلو شما را با جنبه دیگری از طبیعت آشنا می کند. این شهر در بیشتر فصل های سال آب و هوای سردی دارد. تابستان بسیار معتدل و زمستان های طولانی و سردی در این شهر حاکم است. به دلیل نزدیک بودن به گردنه حیران  اغلب پوشیده از مه می باشد.بهترین فصلی که می توانید به شهر آبی بیگلو سفر کنید اواخر بهار و اوایل تابستان است. فضایی بسیار دلنشین و آب و هوایی بسیار لذت بخش دارد.
بیشتر مردم آبی بیگلو مشغول کارهای عمرانی و ساخت و ساز هستند. بنایی و معماری هم از شغل های مردم این شهر است. به همین دلیل شاهد رشد روز افزون این شهر می باشیم.
شهر آبی بیگلو تقریبا تا سال 1377 یک روستا بود. که در سال 77 به شهر تغییر کرد. اگر به استان اردبیل سفر کردید پیشنهاد می کنیم که از این شهر هم دیدن کنید. مسافران زیادی در فصل های گرم سال برای فرار از گرمای تابستان به این شهر و روستاهای اطراف آن سفر می کنند. با سامانه اتراق می توانید یک رزرو منزل در آبی بیگلو انجام داده و اقامت خود را راحت کنید.


جاذبه ها

منزل ها

محصولات