هشتجین

هشتجین

سفر به اردبیل با رزرو سوئیت در هشجین

شاید نام شهر های استان اردبیل را شنیده باشید. استان اردبیل با آب و هوای بسیار مطبوع و خوبی که دارد می تواند یکی از گزینه های بسیار خوب برای مقصد سفرتان باشد. یکی از شهر های بسیار زیبا و دیدنی این استان، شهر هشجین در بخش خورش رستم واقع در شهرستان خلخال می باشد. اگر قصد دارید تا به این شهر فوق العاده بکر و زیبا بروید می تونید با رزرو سوئیت در هشجین، سفر خود را آغاز کنید.

گذری به هشتجین

رود مشهور قزل اوزن در این بخش قرار دارد که این رود استان اردبیل را با استان های همسایه یعنی آذربایجان شرقی و زنجان جدا می کند. علاوه بر زیبایی های ظاهری و طبیعی این شهر، باید بگوییم که هشجین شهری تاریخی و قدیمی در استان اردبیل نیز محسوب می شود. این شهر با قدمتی بیش از 6000 سال یکی از شهر های قدیمی استان محسوب می شود. با رزرو سوئیت در هشجین می توانید زیبایی های این شهر را تجربه کنید.

پل معلق پیر تقی

میخواهیم در این قسمت شما را با یکی از هیجان انگیزترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری شهر هشجین یعنی پل معلق پیر تقی آشنا کنیم. این پل در هشجین یکی از بلندترین پل های معلق کشور محسوب می شود که اگر بخواهید از این پل رد شوید باید از فراز دره ای عمیق و زیبا رد شوید که همین مسئله جذابیت های این پل را چند برابر می کند. با رزرو منزل در هشجین می توانید این پل معلق را تجربه کنید.

آبشار هشجین

از دیگر جاذبه های شهر هشجین، آبشار این شهر است. اگر به این شهر رفتید حتما به آبشار زیبای آن هم سر بزنید. صدای سقوط آب از ارتفاعی نسبتا بلند و همچنین طبیعت بکر اطراف این آبشار می تواند روح شما را نوازش دهد و خستگی ماه ها کار در فضای شهری را از تن شما به در کند. با رزرو سوئیت در هشجین می توانید از این جاذبه های زیبا دیدن کنید.

نگاهی به ررزو سوئیت در هشجین

اگر قصد سفر به اردبیل و شهر هشجین را در سر دارید برای شما قبل از شروع سفر پیشنهادی ویژه داریم. شما با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در هشجین می توانید با خیالی آسوده به سفر خود بروید و نگران مکان اسکانتان نباشید. 

 


جاذبه ها

منزل ها

محصولات