اصفهان

اصفهان، نصف جهان

اصفهان

اصفهان

اصفهان، یکی از پرگردشگرترین شهر های ایران می باشد. اصفهان شهری در مرکز ایران می باشد که سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جذب می کند. اصفهان را می توان سومین شهر پرجمعیت و بزرگ کشورمان دانست.
اصفهان در زمان صفویان، پایتخت ایران بود و به همین دلیل امروزه بناهای تاریخی و گردشگری می بینیم که حتی در سطح بین المللی شناخته شده اند و هرکدام می توانند یکی از عجایب اصفهان بشمار بیایند. اقلیم این منطقه را می توان معتدل و خشک دانست و میزان بارش در این منطقه متعادل می باشد. در ادامه بیش تر با جاذبه های گردشگری اصفهان آشنا خواهیم شد.

میدان نقش جهان

یکی از زیباترین و محبوب ترین جاذبه های گردشگری اصفهان، میدان نقش جهان یا همان میدان امام می باشد که در یونسکو نیز به ثبت رسیده است. این میدان که در مرکز شهر اصفهان قرار دارد، مجموعه ای از آثار تاریخی همچون کاخ عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، دروازه های چوقان، مسجد امام و سردر قیصریه و بازار قیصریه که در این میدان قرار دارند.

پل خواجو

پل خواجو یکی از شگفتی ها و شاهکار های شهر اصفهان که متعلق به زمان شاه عباس دوم می باشد. پل خواجو با معماری خاصی که دارد علاوه بر زیبایی که به شهر می دهد، نقش سد و تنظیم آب را نیز بر عهده دارد. این پل که به عنوان زیباترین پل اصفهان شناخته می شود هر سال میزبان بسیاری از گردشگران از سرتاسر دنیاست.

سی و سه پل

پل سی و سه پل یکی از شگفتی های معماری صفویان بوده است که هم اکنون یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین پل های ایران می باشد. این پل با داشتن سی و سه دهانه، که نمادی از آناهیتا می باشد بر روی رودخانه زیبای زاینده رود قرار دارد.

کاخ چهل ستون

به زمان شاه عباس یکم بر گردیم، زمانی که کاخ چهل ستون، یکی از شاهکار های معماری ایران ساخته شد. طبق کتیبه این کاخ، کاخ چهل ستون مبارک ترین کاخ جهان معرفی شده است. جالب است بدانید که معماری این مجموعه، ترکیبی از معماری چینی، ایرانی و فرنگی می باشد و همچنین یک ایوان اصلی رو به شرق برای این کاخ تعبیه شده است.
شهر اصفهان بناهای دیگری مانند چهار باغ عباسی، عمارت هشت بهشت، منارجنبان، کلیسای زیبای وانک، پارک صفه، باغ گل و پرندگان اصفهان، مدرسه چهار باغ، آتشکده اصفهان، تونل آکواریوم و همچنین نگین شهر اصفهان رودخانه زاینده رود را دارد. از تمدن و زیبایی های اصفهان هرچقدر که بگوییم کم است، پس باید از نزدیک این همه شاهکار معماری را ببینید.

 

 

 


منزل ها

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیتی تمیز در اصفهان

<p>این سوئیت تمیز و دلگشا می باشد</p>

اصفهان

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیتی مناسب و تمیز در اصفهان

<p>این سوئیت 1 خوابه می باشد</p><p>در طبقه همکف واقع شده است</p>

اصفهان

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان مبله در اصفهان

<p>این آپارتمان تمیز و مبله است</p>

اصفهان

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان مبله شیک در اصفهان

<p>این آپارتمان مبله و شیک دارای آسانسور و در طبقه 1قراردارد</p>

اصفهان

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیت مبله وشیک و دلنشین در اصفهان

<p>سوئیت شیک و تمیز بصورت ماهیانه یا روزانه اجار داده می شود</p><p>برای اجاره شرکتها یا استادان پروازی مناسب است</p>

اصفهان

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان مبله و ارزان در اصفهان

<p>این آپارتمان در بهترین جای شهر اصفهان قرار دارد</p>

اصفهان

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیتی مناسب مرکز شهر اصفهان

<p>سوئیتی مناسب و دلنشین مرکزشهر؛ فاصله تا نقش جهان ۷ دقیقه با خودرو, ۳۳پل ۱۰ دقیقه با خودرو</p><p>حمام علی قلی آقا ۳ دقیقه با خودرو</p><p>&nbsp;</p>

اصفهان

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیتی دنج مبله نزدیک سی و سه پل اصفهان

<p>این سوئیت دارای 8واحد است و مبله و تمیزمی باشد</p><p>هر واحد یک خوابه می باشد</p><p>4 نفر تخت و بقیه 2نفر تخت</p>

اصفهان

محصولات