کرج

شهر کرج

شهرستان کرج

می خواهیم در این مقاله شما را با دومین شهر مهاجرپذیر کشور پس از شهر تهران آشنا کنیم. شهرستان کرج یکی از جدیدترین شهرهای کشورمان می باشد که مرکز استان البرز شناخته می شود که در سال 88 تاسیس شد. شهرکرج یکی از پرجمعیت شهر های کشورمان محسوب می شود.
در رابطه با آب و هوای شهرستان کرج، باید این را بدانید که آب و هوای نیمه بیابانی و خشک را در فصل تابستان و آّب و هوای سرد و کوهستانی را در فصل زمستان تجربه می کند. شهر کرج حدود 5/2 ملیون جمعیت دارد که با رشد سالانه 14/3 درصد افزایش، بالاترین رشد جمعیت را داراست. اما شهرستان کرج، جاذبه های گردشگری بسیاری را دارد که شما با سفر به این شهرستان و بازدید از آن ها می توانید تجربه های هیجان انگیز بسیاری را داشته باشید. در ادامه با این جاذبه ها بیش تر آشنا خواهیم شد.

کاخ مروارید کرج

یکی از زیباترین و مشهورترین آثار شهرستان کرج، کاخ مروارید این شهر می باشد. این کاخ که سازه اصلیه آن طرح یک سفره ماهی می باشد، برای اقامت شمس پهلوی، یکی از دختران رضا پهلوی ساخته شده بود. تاریخ ساخت این عمارت زیبا به سال 1345تا 1347 بر می گردد. معماری این کاخ توسط یکی از به نام ترین معماران آمریکایی به مبلغ 1 میلیون دلار آمریکایی ساخته شد.

غار یخ مراد

یکی از جاذبه های طبیعی و زیبای شهرستان کرج، غار یخ مراد در روستای کهنه ده در این شهرستان قرار دارد. دریچه ورودی این غار در ارتفاعات کوه های این منطقه قرار گرفته و مسیری شیب دار می باشد. اگر می خواهید از زیبایی های فوق العاه این غار استفاده کنید، حتما در فصول اسفند و فروردین به این منطقه سری بزنید تا قندیل های بسیار جذاب این غار را از نزدیک ببینید و لذت ببرید.

جاده چالوس

جاده چالوس که دیگر نیاز به معرفی ندارد. این جاده معروف ترین جاذبه گردشگری شهرستان کرج محسوب می شود . این جاده زیبا از شهر کرج آغاز شده و تا شهر چالوس در کرانه دریای خزر ادامه دارد. در این جاده طبیعتی بی نظیر، آبشار های دل انگیز، غار ها و رودخانه های بسیار زیبا قرار دارد که مطمئن باشید از سفر به این منطقه پشیمان نخواهید شد.

 

 


منزل ها

مکان دربستی - ویلا

ویلایی دلنشین در کرج

<p>این ویلا جذاب و دلنشین است</p>

کرج

مکان دربستی - ویلا

ویلای لاکچری 1 در کردان

<p>اجاره ویلا 2 خوابه لوکس در کردان کد 101</p>

کرج

مکان دربستی - ویلا

ویلای لاکچری 2 در کردان

<p>اجاره ویلا 2 خوابه لاکچری در کردان کد 102</p>

کرج

مکان دربستی - ویلا

ویلایی استخردار در کرج

<p>ویلایی استخردار در کرج است</p>

کرج

مکان دربستی - ویلا

ویلای لاکچری 3 در کردان

<p>اجاره ویلا 2 خوابه استخردار در کردان کد 103</p>

کرج

مکان دربستی - ویلا

ویلای لاکچری 4 در کردان

<p>اجاره ویلا 2 خوابه ارزان در کردان کد 104</p>

کرج

مکان دربستی - ویلا

ویلای لاکچری 5 در کردان

<p>اجاره ویلا 3 خوابه لاکچری کردان کد 105</p>

کرج

مکان دربستی - ویلا

ویلای لاکچری 6 در کردان

<p>اجاره ویلا 2 خوابه لوکس کردان کد 106</p>

کرج

محصولات