به اخبار خوش آمدید

به اخبار خوش آمدید

سامانه گردشگری اتراق با چه هدفی فعالیت می کند؟

شرکت دیبا گشت اتراق، با هدف حل برخی مشکلات در زمینه گردشگری شروع به کار کرد و امروزه به علت سامانه جامع، اپلیکیشن جامع و کامل خود بیشتر به سامانه گردشگری اتراق معروف است. هدف اصلی این شرکت به طور کلی عبارت است از :

  • معرفی جاذبه های گردشگری و شهرهای مختلف ایران جهت جذب توریست
  • حل مشکل اقامت مسافران و فعالیت در زمینه رزرو سوئیت و منزل در سراسر ایران
  • طراحی سایت و اپلیکیشن گردشگری کاملا حرفه ای و نقشه محور
  • اولین اپلیکیشن ثبت و رزرو سوئیت در ایران کاملا نقشه محور

همانطور که اطلاع دارید، مشکل اساسی که ما با آن رو به رو هستیم، عدم شناخت کافی از مناطق گردشگری و توریستی کشور عزیزمان است. سامانه گردشگری اتراق ، ضمن اینکه تلاش می کند کلیه شهرها و مناطق مختلف ایران را به شما معرفی کند، حتی نقشه و موقعیت جغرافیایی آنها را هم برای شما نمایش می دهد تا شما گردشگران و مخاطبان عزیز، قبل از سفر با بررسی و نگاهی به اپلیکیشن و سایت ما، هم منطقه گردشگری خود را انتخاب کنید و هم اقدام به رزرو سوئیت بکنید. سوئیت های استاندارد، با قیمت های مناسب و پیگیری های تیم ما، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

رفع مشکلات سفر و گردشگری، یکی از دغدغه های اصلی مجموعه ما می باشد. چرا که معتقدیم با رفع این موانع و مشکلات، سفر برای تمام قشرهای جامعه به راحتی امکان پذیر خواهد بود.مشکل اقامت، مشکل عدم شناخت صحیح و یا عدم شناخت از جاذبه های گردشگری ایران، عدم وجود اپلیکیشن کامل و جامع، نقشه محور و یکدست برای گردشگران، باعث شده است که برخی افراد از سفر و گردش خود لذت نبرند.