استان‌های ایران

استان‌های ایران

ایران سرزمینی است که هر گوشه ای از آن زیبایی های مخصوص خود را دارد. پر است از زیبایی و عجایب. از سرزمین های شمالی اش تا جنوبی ترین شهرهای آن تاریخی بزرگ و به عظمت تمدن بشری دارند. زیبایی های طبیعی، تاریخی، فرهنگی، مذهبی و ... آن چنان زیبا و گسترده است که نظیرش را در هیچ کجای جهان نخواهید دید.

سرزمینی که هر گوشه آن داستانی برای گفتن دارد. ایران عزیز ما سرشار از زیبایی است ولی افسوس که از چشم ها پنهان مانده و آشنایی چندانی با آنها نداریم. مناطق زیبایی که حس سحر انگیزی را به مسافران داخلی و خارجی می دهد. بیش از دو هزار آثار باستانی، بیش از سیصد تفرجگاه سیاحتی و زیارتی و همچنین بیش از پانصد چشمه های جوشان، آبشار، جنگل ها، بیابان ها و ... هر کدام ما را به یک سفر هیجان انگیز فرا می خوانند.

قطعا ایران، سرزمین چهار فصل، سرزمین بی نظیر و تاریخی است که نقاط مهم، بکر و ناشناخته ای دارد که نیازمند توجه است. در این بخش قصد داریم شما را با استان های ایران و عظمت آنها آشنا کنیم. سفری از شمالی ترین استان ایران تا جنوبی ترین استان ایران خواهیم داشت. مناطق بی نظیری را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

برای سفر به هر استان کافی است روی آنها کلیک کنید.

 

نقشه ایران با فرمت SVG و بصورت ریسپانسیو