درباره اتراق

درباره اتراق

درباره ما

به پشت پرده اتراق خوش آمدید

ما از کجا شروع کردیم:

با سامانه گردشگری اتراق بیشتر آشنا شوید!


ما از کجا شروع کردیم:

گردشگری اتراق، در سال 1397 مجوز فعالیت در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک و همچنین خدمات آی تی و تبلیغات را دریافت کرد. تلاش اصلی تیم اتراق، رفع مشکلات و موانع سفر با استفاده از تجارت الکترونیک و تبلیغات می باشد. همچنین از جمله جاذبه های گردشگری ایران، مهمان نوازی و خوش رویی مردم است که به نظر ما یکی از جذاب ترین جاذبه های ایران به حساب می آید. جهت بهره مندی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی از این جاذبه، بهترین راه اقامت در میان مردم است. اقامتی که می تواند سرشار از هیجان و حس خوب باشد. تیم اتراق تلاش می کند با استفاده از تجارت الکترونیک و تبلیغات، هم اقامت مسافران را حل کند و هم کمک کند تا مسافران از این حس خوب سفر بهره مند شوند. در کنار حل مشکل اقامتگاه، تلاش می کنیم مشکل آشنایی با جاذبه های گردشگری و همچنین تجارب و تفریحات را هم حل کنیم. شاید بپرسید تجارب و تفریحات دیگر چیست؟

منظور از تجارب چیست؟

تجارب یعنی تجربه های خوب سفر و تجربه های خوب زندگی را که اشخاص مختلف کسب کردند. در اختیار مسافران و مردم قرار دهند. اگر تجربه کاری دارید، اگر تجربه اشپزی حرفه ای دارید، حتی اگر شهر خود را به خوبی می شناسید و از جاذبه ها و آدرس ها دقیق پآگاهی دارید، می توانید با ثبت در سایت، به کسانی که به دنبال این تجربه هستند کمک کنید و خود نیز درآمد کسب کنید. یا اگر به شهری رفتید و نمی دانید چه تفریح هایی را تجربه کنید، می توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن اتراق، اقدام به رزرو تجربه، تفریح اعم از کشتی سواری بالن سواری و غیره کنید.


تیم دوست داشتنی اتراق

اولین و مهمترین و بخش بزرگ تیم اتراق، مردم هستند. مردم خونگرم و مهمان نواز ایران که تلاش می کنند لحظات خوبی را برای مسافران و مردم رقم بزنند. مردمی که به اعتقاد ما، لیاقت بهترین ها را دارند. اتراق از مردم و برای مردم است.
و اما تیم خلاق مدیریتی اتراق:

تیم هیئت مدیره و مدیر عامل خلاق و خوش اخلاق اتراق، برادران پاک نیت هستند. برادرانی که تلاش می کنند تا موانع و مشکلات سفر را کشف کنند و به مجموعه بیاورند. تا با یک طوفان فکری، ایده های جهت حل آنها بدهیم. ایده اصلی اتراق توسط برادران پاک نیت مطرح شد. و به مرور پخته تر شد و پخته تر هم می شود.

می رسیم به مدیر کل اتراق:

مدیر کل و مدیر فنی اتراق جناب آقای میر پیمان فاطمی می باشد. مدرس دانشگاه و متخصص فناوری اطلاعات که در پیشبرد اهداف اتراق سخت تلاش می کنند. شخصیتی که تلاش می کند تا ایده ها و کارها به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تیم تولید محتوایی:

به سرپرستی محمدرضا فاطمی و پوریا نعمانی که تلاش می کنند محتوای متنی و بصری تیم اتراق به بهترین شکل ممکن جلو برود. تیمی خلاق و سخت کش که تمامی محتواهای سایت و اپلیکیشن به همت و تلاش این گروه می باشد.

تیم پشتیبانی دوست داشتنی ما:

سرکار خانم شربتی پشتیبان سیستم و پشتیبان بخش اقامتگاه ها و سوئیت ها، سرکار خانم الهامی مسئول تحقیق و توسعه بخش های مختلف اتراق و سرکار خانم صادقیان پشتیبان اقامتگاه ها و تجارب هستند که تمام وقت تلاش می کنند تا مسافران ما مشکلی بابت خدمات و اقامتگاه ها نداشته باشند. همه ما در کنار هم، دست در دست هم، تلاش می کنیم یک حس خوب را تجربه کنیم. چشم انداز ما تبدیل شدن به جامع ترین سیستم گردشگری ایران است که مردم بتوانند با مراجعه به آن، هر آنچه در مورد گردشگری می خواهند را بصورت آنلاین، سریع و مقرون به صرفه دریافت کنند و حس خوب سفر را با تمام وجود احساس کنند.

اعضای اتراق را بیشتر بشناسید

person on a tour
pakniat

مهندس جعفر پاک نیت

تیم هیئت مدیره و مدیر عامل خلاق و خوش اخلاق اتراق، برادران پاک نیت هستند. برادرانی که تلاش می کنند تا موانع و مشکلات سفر را کشف کنند و به مجموعه بیاورند. تا با یک طوفان فکری، ایده های جهت حل آنها بدهیم

person on a tour
pakniat

مهندس روح اله پاک نیت

تیم هیئت مدیره و مدیر عامل خلاق و خوش اخلاق اتراق، برادران پاک نیت هستند. برادرانی که تلاش می کنند تا موانع و مشکلات سفر را کشف کنند و به مجموعه بیاورند. تا با یک طوفان فکری، ایده های جهت حل آنها بدهیم

person on a tour
peyman fatemi

مهندس میر پیمان فاطمی

مدیر کل و مدیر فنی گردشگری اتراق، مدرس دانشگاه و متخصص فناوری اطلاعات که در پیشبرد اهداف اتراق سخت تلاش می کنند. شخصیتی که تلاش می کند تا ایده ها و کارها به بهترین شکل ممکن انجام شود

person on a tour
porya namani

مهندس پوریا نعمانی

مسئول بخش تولید محتوای بصری، گرافیک و طراحی که این بخش تلاش می کند با ساخت انیمیشن، تصاویر و طرح های گرافیکی جذابیت اتراق را برای شما دوستان بیشتر کند.

person on a tour
salim nejad

سرکار خانم سلیم نژاد

سرکار خانم سلیم نژاد پشتیبان سیستم و پشتیبان بخش اقامتگاه ها و سوئیت ها

person on a tour
elhami

سرکار خانم الهامی اصل

سرکار خانم الهامی مسئول تحقیق و توسعه بخش های مختلف اتراق و دپارتمان زبان انگلیسی

person on a tour
khodadad

سرکار خانم خداداد

سرکار خانم خداداد پشتیبان اقامتگاه ها و تجارب هستند که تمام وقت تلاش می کنند تا مسافران ما مشکلی بابت خدمات و اقامتگاه ها نداشته باشند.

person on a tour
mohamad reza fatemi

مهندس محمد رضا فاطمی

تیم تولید محتوایی به سرپرستی محمدرضا فاطمی که تلاش می کنند محتوای متنی و بصری تیم اتراق به بهترین شکل ممکن جلو برود.