درباره اتراق

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و تایپ به وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تیم دوست داشتنی اتراق

گردشگری اتراق، در سال 1397 مجوز فعالیت در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک و همچنین خدمات آی تی و تبلیغات را دریافت کرد. تلاش اصلی تیم اتراق، رفع مشکلات و موانع سفر با استفاده از تجارت الکترونیک و تبلیغات می باشد. همچنین از جمله جاذبه های گردشگری ایران، مهمان نوازی و خوش رویی مردم است که به نظر ما یکی از جذاب ترین جاذبه های ایران به حساب می آید. جهت بهره مندی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی از این جاذبه، بهترین راه اقامت در میان مردم است. اقامتی که می تواند سرشار از هیجان و حس خوب باشد. تیم اتراق تلاش می کند با استفاده از تجارت الکترونیک و تبلیغات، هم اقامت مسافران را حل کند و هم کمک کند تا مسافران از این حس خوب سفر بهره مند شوند. در کنار حل مشکل اقامتگاه، تلاش می کنیم مشکل آشنایی با جاذبه های گردشگری و همچنین تجارب و تفریحات را هم حل کنیم. شاید بپرسید تجارب و تفریحات دیگر چیست؟

تیم اتراق

مهندس جعفر پاک نیت

مهندس روح اله پاک نیت

مهندس میر پیمان فاطمی

مهندس پوریا نعمانی

مهندس محمد رضا فاطمی

سرکار خانم خداداد

سرکار خانم سلیم نژاد

سرکار خانم الهامی اصل
و اما تیم خلاق مدیریتی اتراق:
تیم هیئت مدیره و مدیر عامل خلاق و خوش اخلاق اتراق، برادران پاک نیت هستند. برادرانی که تلاش می کنند تا موانع و مشکلات سفر را کشف کنند و به مجموعه بیاورند. تا با یک طوفان فکری، ایده های جهت حل آنها بدهیم. ایده اصلی اتراق توسط برادران پاک نیت مطرح شد. و به مرور پخته تر شد و پخته تر هم می شود. می رسیم به مدیر کل اتراق: مدیر کل و مدیر فنی اتراق جناب آقای میر پیمان فاطمی می باشد. مدرس دانشگاه و متخصص فناوری اطلاعات که در پیشبرد اهداف اتراق سخت تلاش می کنند. شخصیتی که تلاش می کند تا ایده ها و کارها به بهترین شکل ممکن انجام شود. به سرپرستی محمدرضا فاطمی و پوریا نعمانی که تلاش می کنند محتوای متنی و بصری تیم اتراق به بهترین شکل ممکن جلو برود. تیمی خلاق و سخت کش که تمامی محتواهای سایت و اپلیکیشن به همت و تلاش این گروه می باشد. سرکار خانم شربتی پشتیبان سیستم و پشتیبان بخش اقامتگاه ها و سوئیت ها، سرکار خانم الهامی مسئول تحقیق و توسعه بخش های مختلف اتراق و سرکار خانم صادقیان پشتیبان اقامتگاه ها و تجارب هستند که تمام وقت تلاش می کنند تا مسافران ما مشکلی بابت خدمات و اقامتگاه ها نداشته باشند. همه ما در کنار هم، دست در دست هم، تلاش می کنیم یک حس خوب را تجربه کنیم. چشم انداز ما تبدیل شدن به جامع ترین سیستم گردشگری ایران است که مردم بتوانند با مراجعه به آن، هر آنچه در مورد گردشگری می خواهند را بصورت آنلاین، سریع و مقرون به صرفه دریافت کنند و حس خوب سفر را با تمام وجود احساس کنند.