راهنمای سفر

راهنمای سفر

اتراق چطور کار می کند؟

اتراق پلتفرمی است که در آن صاحبان منازل و اقامتگاه ها، فضای اقامتی مناسبی را در روزهای مختلف سال در اختیار گردشگران و مسافران قرار می دهند.

برای این کار صاحبان منازل و اقامتگاه ها طی یک فرآیند بسیار ساده مشخصات منزل و اقامتگاه خود را در اتراق ثبت می کنند. مشخصاتی نظیر شهر، آدرس، عکس اقامتگاه، خدماتی که ارائه خواهند داد، تقویم کاری، ساعت تحویل، ساعت دریافت، اجاره بها و ... در سایت ثبت شده و مسافران و گردشگران عزیز این مشخصات را خواهند دید.

با ثبت مشخصات در سایت اتراق، تمام عملیات های کابران اعم از : جستجو، پرداخت وجه، مقایسه قیمت، مقایسه مکان، مشخصات منزل و ... در داخل وب سایت و به صورت آنلاین انجام می شود. دیگر نیازی به تماس های مکرر و مذاکرات مختلف برای اجاره و رزرو و غیره نخواهد بود.

در اتراق همه نوع اقامتگاهی ثبت می شود. هر گونه سفر کاری، خانوادگی، گردشگری، جشنواره و ... دارید می توانید با مراجعه به اتراق، سوئیت و اقامتگاه مناسب خود را بیابید. اقمتگاه های جنگلی، کلبه، روستا،آپارتمان،بوم گردی، کاروانسرا و غیره آماده ارائه خدمات به شما گردشگران عزیز است.

اتراق برای گردشگران چه می کند؟

هدف اصلی ما، به اشتراک گذاشتن اماکن مختلف اقامتی طی یک فرایند بسیار آسان و با قیمت بسیار مناسب و همچنین با پشتیبانی بسیار قدرتمند است.

با ساز و کاری که ما فراهم کردیم، امکان بازگشت وجه در صورت بروز مشکل وجود دارد، امکان تعریف سفر برای گردشگران وجود دارد، امکان معرفی بهترین مناطق و بکرترین مناطق برای سفر وجود دارد.

به طور کلی، ما ضمن تعریف یک سفر هیجان انگیز بر اساس سلیقه شما، محل اقامت شما را هم با بودجه و هزینه شما مشخص می کنیم. لذا نگران هزینه های یک سفر نباشید.