رزرو سوئیت در شمال

رزرو سوئیت در شمال

نگاهی به چگونگی رزرو سوئیت در شمال

معمولا ما وقتی دنبال مکانی برای اجاره و رزرو سوئیت در شمال در سفر میگردیم اصطلاح‌های مختلفی را در مورد اجاره می‌شنویم:

 • اجاره سوئیت 
 • اجاره ویلا 
 •  اجاره آپارتمان
 • اجاره کلبه
 • اقامتگاه بوم گردی

بیاید یک نگاه مختصری داشته باشیم به این که این مکانها چه فرقی با هم  دارند. در یک مکان چه چیزهایی باعث میشود که به یک اقامتگاه سوئیت ویلا یا آپارتمان گفته شود.
در حالت کلی نمیدانیم تعریف دقیق سوئیت چیست و چه تفاوتی با بقیه اقامتگاهها دارد معمولا قیمت سوئیت ها با بقیه اقامتگاهها متفاوت است پس قطعا تفاوتهایی بین اقامتگاهی به اسم سوئیت با جاهای دیگر است.

در این مقاله قصد داریم با تعریف سوئیت این مسئله را روشن کنیم و تفاوتش با آپارتمان یا ویلا را توضیح دهیم بعدا شما در هنگام سفر میتوانید در مورد رزرو سوئیت در شمال یا جاهای دیگر یا ویلا یا آپارتمان تصمیم بگیرید.

خارج از بحث : مقاله چشمه مرتضی علی طبس را حتما مطالعه کنید. جاذبه جذابی است.

تعریف سوئیت

بهتر است اینطور توضیح دهیم  که شما وقتی وارد یک اقامتگاه به اسم سوئیت میشوید در مرحله اول شما یک پذیرایی و یک هال خواهید دید.در این بخش مبلمان  تلویزیون و گاها لوازم تزیئنی مثل گل وجود دارد.

پشت این قسمت اتاق خوابها وجود دارد. معمولا در سوئیت ها آشپزخانه وجود ندارد ولی در مواقعی در صورت امکان و وجود فضا یک آشپزخانه کوچک وجود دارد.

در برخی موارد سوئیت را اینگونه تعریف میکنند :

 1. چند تا اتاق با سایزهای کوچک و بزرگ و متصل به هم و در حالت کلی شبیه یک خانه کوچک و جمع و جور و دنج میباشد.

رزرو سوئیت در شمال

انواع سوئیت ها

شاید خیلی از ما در مورد سوئیت شنیده ایم اما خیلی جالبه که بدانیم سوئیت ها در چندین نوع مختلف وجود دارند که هر کدام مزایا و کاربرد خود را دارند. اجازه بدهید درباره سوئیت ها و انواع آن کمی بیشتر نوضیح دهیم.

 1. سوئیت های اداری: معمولا در ساختمانهای اداری  طبقه آخر آن را به عنوان یک سوئیت مجزا برای برگزاری مراسمات و جلسات در نظر میگیرند که اغلب با توجه به فضا و متراژ آن سوئیت لوازم آشپزخانه و پذیرایی موجود میباشد.
 2. سوئیت دوبلکس: همانطور که در بالا توضیح دادیم قسمت پذیرایی در بخش جلویی و اتاق خواب ها در در قسمت پشت سوئیت قرار دارد. اما در مورد سوئیت های دوبلکس این موضوع فرق میکند و چیدمان فرق میکند به صورتی که در طبقه پائین اسباب و لوازم پذیرایی وجود دارد  و تمامی اتاق خوابها در طبقه بالا قرار دارند. 
 3. مینی سوئیت یا همان سوئیت کوچک: مینی سوئیت ها خیلی کوچک هستند و میتوان گفت یک اتاق کوچک هستند با چیدمان و طراحی سوئیت

در مورد سوئیت معمولی هم که قبلا در بالا توصیح دادیم و انواع دیگری از سوئیت عبارتند از:

 • سوئیت های مخصوص زوج ها و برای ماه عسل
 • سوئیت های وی آی پی
 • سوئیت های اشرافی و سلطنتی
 • تفاوت سوئیت با آپارتمان و ویلا

پارتمان فضایی است که دارای چند اتاق آشپزخانه سرویس بهداشتی میباشد ولی ویلا معمولا یک خانه بزرگ مستقل میباشد.

که اغلب یک حیاط دارند و بسته به رنج قیمتدارای استخر نیز میباشند. با تعاریفی که در این مقاله گفتیم متوجه میشویم که سوئیت با آپارتمان یا ویلا تفاوتهای خاص خودش را دارد.
حالا که فهمیدیم تفاوت سوئیت با دیگر اقامتگاهها در چیست به راحتی در سفرهایی که داریم میتوانیم تصمیم بگیریم کدام اقامتگاه برای ما مناسب است.
اگر با خانواده میخواهید سفر کنید سوئیت بهترین گزینه برای شما میباشد تا از تعطیلات خود لذت ببرید.

الان که در مورد سوئیت اطلاعات کلی و جزئی پیدا کردید حتما این سوال باری شما پیش خواهد آمد که چگونه و از کجا میتوانیم بهتریت سوئیت ها را رزرو کنیم در این راستا سایت و اپلیکیشن اتراق قطعا بهترین گزینه و پشنهاد برای شما خواهد بود.

رزرو سوئیت در شمال شاید بیشترین دغدغه مسافران ایرانی هست که ما کا را را برای شما راحت کرده ام میتوانید با جستجوی کلمه رزرو سوئیت در شمال دلخواه خود را انتخاب کنید.

جهت نصب اپلیکیشن اتراق و رزرو سوئیت در شمال می توانید به کافه بازار، گوگل پلی و یا مایکت مراجعه کنید و یا از همین سایت اپلیکیشن را نصب کنید.

تیم پشتیبانی ما پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. همچنین می توانید مقاله رزرو کلبه در شمال را هم مطالعه کنید.
از این که وقت خود را برای خواندن این مقاله صرف کردید سپاسگزاریم. امیدواریم لحظات شادی را در کنار هم داشته باشید.