انواع اقامتگاه های گردشگری ایران در خدمت شماست

انواع اقامتگاه های گردشگری ایران در خدمت شماست

انواع اقامتگاه های گردشگری ایران را با اتراق بشناسید!

بدون شک یکی از مهم ترین قسمت های یک سفر هیجان انگیز، محل اسکان در شهر مقصد است. در این مقاله نیز می خواهیم درباره انواع اقامتگاه های گردشگری ایران با شما صحبت کنیم. بدون شک شما لایق بهترین ها هستید و باید در بهترین محل ها اتراق کنید. در کشورمان انواع مختلفی از اقامتگاه های گردشگری وجود دارد که اتراق سعی کرده تا مجموعه کاملی از اقامتگاه های مختلف کشور را برای شما محیا کند. به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

چه نوع اقامتگاهی می خواهید؟

انواع اقامتگاه های گردشگری ایران بر اساس ویژگی ها و خدماتی که ارائه می دهند در شهر های ایران متفاوت هستند. یکی از مهم ترین موضوعاتی که باعث می شود یک اقامتگاه شکل و شمایل متنوعی داشته باشد، شرایط اقلیمی و آب و هوایی منطقه است. باید این خبر خوش را به شما بدهیم که سامانه گردشگری اتراق انواع اقامتگاه های گردشگری ایران را در اپلیکیشن خود جمع آوری کرده تا شما به راحتی و با انتخاب تنها چند گزینه، اقامتگاه مورد نظر خود را با توجه به امکانات، زیبایی مناظر اطراف و ... انتخاب و رزرو کنید. برویم و باهم با انواع اقامتگاه های ایران آشنا شویم.

مکانی برای شروع یک رویا

اما یکی از جذاب ترین اقامتگاه هایی که شما می توانید یک سفر جذاب را در آن داشته باشید، کلبه های کوهستانی و سنتی است. بدون شک اقامت در کلبه ای سنتی که حس نوستالژی را به شما منتقل کند بسیار جذاب و خاطره انگیز می تواند باشد. کلبه های کوهستانی که به آن ها شله نیز گفته می شود، با چوب ساخته شده اند و می توانید چنین کلبه هایی را در دل جنگل ها یا در سواحل دریا رزرو کنید. اگر به دنبال آرامشی تکرار نشدنی هستید به شما پیشنهاد می کنیم که این کلبه های سنتی را از دست ندهید.

آپارتمان ها و سوئیت ها

اگر یک سفر کاری را در پیش دارید، اتراق برای شما پیشنهادی ویژه دارد. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو آنلاین سوئیت های آپارتمانی و ویلایی سفر خود را آغاز کنید. این نوع اقامتگاه ها مناسب خانواده ها و گروه های دوستانه ای است که می خواهند واحد هایی مستقل داشته باشند و از سفرشان لذت ببرند. اگر به اپلیکیشن و یا سایت اتراق مراجعه کنید، می توانید سوئیت هایی با انواع قیمت و کیفیت را پیدا کرده و رزرو کنید.

هتل ها

اما یکی از معروف ترین انواع اقامتگاه های گردشگری ایران، هتل ها هستند که با توجه به امکانات و درجه بندی که دارند به انواع مختلف تقسیم می شوند. معروف ترین درجه بندی که مربوط به هتل ها می شوند، ستاره است که از یک تا پنج ستاره متغیر هستند. هتل ها معمولا با امکانات و تسهیلات اضافه ای که به مشتری ارائه می دهند طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. البته یکی از مواردی که باید در نظر گرفت این است که هزینه اقامت در هتل ها معمولا بالاست.

انواع دیگر اقامتگاه ها

در این مقاله با هتل ها، سوئیت ها و کلبه های جنگلی و کوهستانی آشنا شدیم که از انواع اقامتگاه های گردشگری ایران محسوب می شدند. اما اقامتگاه های متنوع دیگری از جمله:

  • متل ها
  • هاستل
  • مسافرخانه
  • پانسیون
  • لاج
  • مانسیون

وجود دارند که هرکدام جذابیت های خاص خود را به شما منتقل می کنند. بدون شک اقامتگاه ها تاثیر بسیار مهمی در روند یک سفر باکیفیت و بی نقص دارند که باید با وسواس بسیار بیشتر به این مورد نگاه کرد. اتراق یک پکیج کامل از انواع مختلفی از این اقامتگاه های نام برده شده را برای شما جمع آوری کرده تا شما یک سفر متفاوت و راحت را تجربه کنید.


نویسنده: محمدرضا فاطمی