نگاهی به تیم گردشگری اتراق

نگاهی به تیم گردشگری اتراق

سامانه گردشگری اتراق با چه هدفی فعالیت می کند؟

شرکت دیبا گشت اتراق، با هدف حل برخی مشکلات در زمینه گردشگری شروع به کار کرد و امروزه به علت سامانه جامع، اپلیکیشن جامع و کامل خود بیشتر به سامانه گردشگری اتراق معروف است. هدف اصلی این شرکت به طور کلی عبارت است از :

  • معرفی جاذبه های گردشگری و شهرهای مختلف ایران جهت جذب توریست
  • حل مشکل اقامت مسافران و فعالیت در زمینه رزرو سوئیت و منزل در سراسر ایران
  • طراحی سایت و اپلیکیشن گردشگری کاملا حرفه ای و نقشه محور
  • اولین اپلیکیشن ثبت و رزرو سوئیت در ایران کاملا نقشه محور

همانطور که اطلاع دارید، مشکل اساسی که ما با آن رو به رو هستیم، عدم شناخت کافی از مناطق گردشگری و توریستی کشور عزیزمان است. سامانه گردشگری اتراق ، ضمن اینکه تلاش می کند کلیه شهرها و مناطق مختلف ایران را به شما معرفی کند، حتی نقشه و موقعیت جغرافیایی آنها را هم برای شما نمایش می دهد تا شما گردشگران و مخاطبان عزیز، قبل از سفر با بررسی و نگاهی به اپلیکیشن و سایت ما، هم منطقه گردشگری خود را انتخاب کنید و هم اقدام به رزرو سوئیت بکنید. سوئیت های استاندارد، با قیمت های مناسب و پیگیری های تیم ما، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

رفع مشکلات سفر و گردشگری، یکی از دغدغه های اصلی مجموعه ما می باشد. چرا که معتقدیم با رفع این موانع و مشکلات، سفر برای تمام قشرهای جامعه به راحتی امکان پذیر خواهد بود.مشکل اقامت، مشکل عدم شناخت صحیح و یا عدم شناخت از جاذبه های گردشگری ایران، عدم وجود اپلیکیشن کامل و جامع، نقشه محور و یکدست برای گردشگران، باعث شده است که برخی افراد از سفر و گردش خود لذت نبرند.

اتراق چرا شروع به فعالیت کرد؟مشکل کجاست؟

با توجه به مشکلات ذکر شده،(اعم از عدم شناخت مناطق گردشگری، عدم دسترسی آسان به موقعیت جغرافیایی مناطق گردشگری، مشکل اقامت و سوئیت ها) تیم گردشگری اتراق تصمیم گرفت فعالیت خود را برای حل این مشکلات آغاز کرده و گامی بلند در راستای تحقق شعار سفر آسان و ارزان بردارد.
 تمام تلاش این مجموعه این است که شما گردشگران و مخاطبان عزیز بی دغدغه سفر کنید. کافی است یکبار اپلیکیشن ما را نصب کنید تا متوجه جامعیت و کارایی آن باشید. هر شهر و استانی که معرفی شده دارای نقشه اختصاصی است. حتی شما می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن اقدام به رزرو سوئیت کنید.
ممکن است کسب و کارهایی مشابه شرکت گردشگری اتراق در بستر اینترنت وجود داشته باشد، ولی توجه کنید که این مجموعه از بهترین متخصصان عرصه تجارت، دیجیتال مارکتینگ، گردشگری و تور تشکیل شده است. بستر فنی فراهم شده نیز در نوع خود بی نظیر می باشد. در ادامه بیشتر به این بستر فنی اشاره خواهیم کرد.

 

سامانه گردشگری اتراق از چند بخش تشکیل شده است؟

سامانه گردشگری اتراق شامل 4 بخش اساسی می باشد. 

  • بخش اول معرفی استان ها، شهرها و روستاها ایران
  • بخش دوم معرفی جاذبه شهرها و روستاهای ایران
  • بخش سوم منازل و سوئیت های اقامتی
  • بخش چهارم اضافه کردن جاذبه های گردشگری توسط شما مخاطبان

بخش اول، بخش معرفی استان ها، شهرها و روستا های ایران زمین است. این بخش ها با موقیعت جغرافیایی دقیق برای گردشگران معرفی شده است تا بتوانند از اطلاعات شهرها و استفاده کرده و حتی به بازدید از این شهرها و روستا ها بروند.
بخش دوم جاذبه های گردشگری این شهرها و روستاها هستند که تلاش شده است به معرفی جاذبه ها، سوغاتی ها و مناطق گردشگری آنها اشاره شود.
هدف ما از دو بخش اول این است که گردشگران با شهرها و روستاها و جاذبه های گردشگری ایران عزیز به خوبی آشنا شوند. درست است که ممکن است مقالات ما در ابتدا مشکلاتی داشته باشد ولی به مرور با ویرایش و اضافه کردن نقاط گردشگری بسیاری به این سامانه، در کوتاه مدت تبدیل به مرجع رسمی گردشگری در ایران خواهیم شد.
بخش سوم، رزرو سوئیت و منازل هستند. در صورتی که در منطقه و شهری ما سوئیت داشته باشیم، آن را در سایت درج می کنیم تا در صورتی که به سفر رفتید، مشکل اقامتی نداشته باشید. در طولانی مدت تلاش می کنیم تمام شهرها و روستا ها را پوشش دهیم و در هر شهر و روستایی حداقل دو یا سه سوئیت برای شما داشته باشیم تا نگران مشکل اقامتی خود نشوید.
بخش چهارم مختص شما گردشگران است. اگر به سفری رفتید و از جاذبه گردشگری خاصی خوشتان آمد، می توانید با ثبت نام در سایت ما، از بخش پیش نویس جاذبه ها، آن را معرفی کنید تا بعد از تایید تیم گردشگری ما، در سایت منتشر شود. حتی خاطرات گردشگری و تصاویر خود را هم می توانید منتشر کنید. این معرفی و مطالب شما هم در اپلیکیشن و هم در سایت نمایش داده میشود.

بسترهای فنی و تبلیغاتی این شرکت

بستر فنی شرکت گردشگری اتراق، یک بستر بسیار قوی است که توسط بهترین متخصصان عرصه فناوری و طراحی سایت پشتیبانی می شود.
همچنین ما علاوه بر مجوز رسمی شرکت، دارای مجوز اینماد و ساماندهی نیز می باشیم. لذا شما عزیزان می توانید با خیال راحت با ما همکاری داشته باشید و اقدام به رزرو سوئیت و منزل بکنید.
تیم تبلیغاتی ما نیز با همکاری تیم تخصصی تارا که یکی از بهترین تیم های دیجیتال مارکتینگ استان است فعالیت می کند. اگر منزل و سوئیتی دارید می توانید در این سامانه ثبت کنید. تیم تبلیغاتی ما وظیفه بازاریابی و تبلیغات سوئیت شما را بر عهده دارد.

حل مشکلات و آسانی کار

تیم گردشگری اتراق، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا مشکلات گردشگری ایران عزیزمان را حل کند. ایران عزیز ما، پر است از زیبایی هایی که در جهان نظیر ندارد. ما با معرفی این مناطق تلاش می کنیم قدمی هر چند کوچک در رونق کسب و کارهای گردشگری هم برداریم.
شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت تماس با ما برای ما ارسال کنید. ما پذیرای ایده های ناب و جذاب شما هستیم.