چگونه رزرو کنیم

چگونه رزرو کنیم

چگونه رزرو کنیم؟
picture

 چگونه از اتراق برای رزرو اقامتگاه و تفریحات استفاده کنیم؟


چگونه از اتراق برای رزرو اقامتگاه و تفریحات استفاده کنیم؟ در این بخش به شما مراحل رزرو از اتراق را آموزش خواهیم داد. پروسه ای بسیار ساده که می توانید آن را دنبال کرده و یک رزرو عالی داشته باشید.

جهت شروع کار با اتراق کافی است مراحل زیر را دنبال کنید ‌ به همین سادگی. ثبت نام در اتراق جستجو و انتخاب اقامتگاه یا تفریح انتخاب تاریخ؛ تعداد ؛ زمان رزرو در انتظار تایید رزرو بعد از تایید میتوانید هزینه را پرداخت کنید. به اینفوگرافی زیر دقت کنید:


مرحله اول ثبت نام در سایت و یا اپلیکیشن اتراق است:


خیلی ساده میتوانید با دانلود اپلیکیشن از کافه بازار یا دانلود آن از سایت اتراق؛ اقدام به ثبت نام در اپلیکیشن کنید. همچنین برای ثبت نام از طریق سایت؛ در منو گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و فرم ثبت نام را پر کنید. لازم به ذکر است که ثبت نام یا از طریق اپلیکیشن یا از طریق سایت امکان پذیر است. اگر با یک شماره تلفن از سایت ثبت نام کردید جهت ورود به اپلیکیشن با همان شماره میتوانید وارد شوید و نیاز به ثبت نام مجدد نخواهد بود.

مرحله دوم: جست و جو و انتخاب شهر

شهر مورد نظر خود را برای پیدا کردن اقامتگاه یا تفریح یا جاذبه سرچ کنید. با انتخاب گزینه اقامتگاه در موتور جستجو؛ هر شهری که قصد رزرو سوئیت دارید را سرچ کنید. با انتخاب بخش تجارب و تفریح ها نیز میتوانید شهر مورد نظر را جستجو کنید تا در صورت وجود تفریح آنها را مشاهده و رزرو کنید. توجه داشته باشید که موتور جستجو از چند بخش تشکیل شده است که با انتخاب هر بخش و سرچ نام شهر نتایج آن را نمایش می دهد. برای مثال اگر در بخش منزل نام شهر مورد نظر را سرچ کنید اقامتگاه های مربوطه را نمایش می‌دهد. اگر در بخش جاذبه نام شهر را جستجو کنید؛ جاذبه های آن شهر نمایش داده می‌شود.

انتخاب تاریخ، تعداد و بررسی زمان و مکان تفریح

بعد از انتخاب سوئیت یا تفریحات مورد نظر؛ حتما قوانین و شرایط آن را مطالعه کنید. حتما تاریخ ورود و خروج را در اقامتگاه ها مشخص کنید. همچنین تعداد نفرات در صورت نیاز انتخاب کنید. سپس اقدام به زدن گزینه رزرو رایگان بکنید

بعد از انتخاب تاریخ اقدام به رزرو رایگان خواهید کرد

بعد از مطالعه و انتخاب تاریخ و در صورت لزوم انتخاب تعداد نفرات؛ گزینه رزرو رایگان

در انتظار تایید یا عدم تایید رزرو توسط میزبان

بعد از انتخاب رزرو رایگان؛ میزبان اقامتگاه یا تفریحات سه ساعت فرصت تایید رزرو شما را دارد. در صورت تایید یا عدم تایید با پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

بعد از تایید رزرو، پرداخت هزینه و دریافت مشخصات

بعد از تایید میزبان شما میتوانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن بخش «رزروهای من» اقدام به پرداخت هزینه و نهایی کردن رزرو بکنید. حتماً توجه داشته باشید که تا سه ساعت فرصت پرداخت دارید. بعد از پرداخت اطلاعات کامل برای شما پیامک و ایمیل می‌شود.