موزه باستان شناسی جیرفت، موزه ای پر از اسرار تاریخیسفری به موزه باستان شناسی جیرفت، قلب فرهنگ استان

دلتان یک سفر هیجان انگیز به یکی از استان های بی نظیر کشور را نمی خواهد؟ به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با یکی از استان های جذاب و تاریخی ایران سری بزنیم. استان کرمان از جمله استان های گردشگری و تاریخی کشور می باشد که سالانه از گردشگران بسیاری میزبانی می کند. قرار است به شهرستان جیرفت در این استان برویم تا با موزه باستان شناسی جیرفت بیشتر آشنا شویم پس با اتراق همراه باشید.

موزه ای با اشیای ارزشمند باستانی

اما همانطور که گفتیم موزه باستان شناسی جیرفت یکی از جاذبه های فرهنگی و تاریخی است که شما می توانید ساعات لذت بخشی را با تماشای اشیای قدیمی و باستان شناسی سپری کنید. موزه باستان شناسی جیرفت یکی از تماشایی ترین و منحصر به فرد ترین موزه های کشور با آثاری قدیمی است که در سال 1383 تاسیس شده است.

سفری به دل تاریخ جیرفت

موزه باستان شناسی جیرفت با فرهنگ غنی که دارد می تواند مکان مورد علاقه تاریخ دوستان باشد. در این موزه نزدیک به 500 شی و ظروف تاریخی با کنده کاری ها و نقوش پیچیده و پر رمز و راز وجود دارد. در این موزه آثاری از جانوران غول پیکر، موجودات افسانه ای و انسان های اولیه وجود دارد که می تواند شما را چندین ساعت به خود مجذوب کند. اگر به جیرفت سفر کردید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این موزه بی نظیر دیدن کنید.

پیشنهادی بی نظیر برای شما

اگر دلتان می خواهد استان زیبای کرمان و شهرستان جیرفت را تجربه کنید، برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید قبل از آغاز سفرتان، به سامانه گردشگری اتراق مراجعه کرده و با رزرو منزل در جیرفت، با خیالی راحت و مطئن سفرتان را شروع کنید. بی شک با رزرو آنلاین سوئیت، در اپلیکیشن اتراق می توانید صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در هزینه های سفر خود داشته باشید.

"سفرتان به سلامت"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آشنایی با فرهنگ جیرفت

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده