تونل برفی ازنا، اسرار شگفت انگیز طبیعتسفری به قلب طبیعت لرستان با تونل برفی ازنا

سفر کردن همواره می تواند یکی از جذاب ترین قسمت های زندگی ما باشد که باید سعی کنیم که در طول سال چندین بار آن را تجربه کنیم. یکی از اساسی ترین قسمت های سفر، شناخت مقصد است که در این مقاله قصد داریم تا یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری استان لرستان را خدمتتان معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا به تونل برفی ازنا در شهرستان زیبای ازنا سفری کوتاه داشته باشیم. بی شک اگر در سفر به لرستان از این تونل برفی دیدن نکنید، ضرر خواهید کرد.

عاشقان برف گوش بزنگ باشند

همانطور که گفتیم تونل برفی ازنا یکی از جذاب ترین جاذبه های استان لرستان است که می توانید از آن بازدید داشته باشید. درست است که بسیاری از ما لرستان را سرزمین آبشار های ایران می دانیم اما بد نیست که از تونل برفی ازنا نیز بازدید کنید. اما نکته جالب در مورد تونل برفی ازنا این است که این تونل به صورت طبیعی در برف و یخ‌ های دامنه اشترانکوه و منطقه کمندان به وجود آمده است. این تونل بی نظیر 800 متر طول دارد و همچنین ارتفاع آن از کف تا سقف به 3 متر می رسد.

اشترانکوه ازنا

یکی از بی نظیر ترین کوه های کشورمان را در همین استان لرستان می توان پیدا کرد. اشترانکوه یکی از قطب های زیبایی کشور است که در آن عجایب طبیعی بسیاری را می توانید پیدا کنید. از طبیعت فوق العاده زیبا و خوش آب و هوا گرفته تا زیباترین جانداران و پرندگان مجموعه کاملی از زیبایی ها را می تواند تقدیم نگاهتان کند. بی شک تونل برفی ازنا در رشته کوه های اشترانکوه می تواند مقصد بسیار جذابی برای عاشقان برف و سرما باشد.

سفرتان را به اتراق بسپارید

اگر قصد دارید تا سفرتان را آغاز کنید، برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در ازنا و یا اطراف این شهرستان، سفری بی نظیر و خاطر انگیزی را با خیالی راحت و مطمئن پشت سر بگذارید. قبل از آغاز سفرتان محل اسکانتان را مشخص کنید تا در شهر مقصد سرگردان نشوید.

"سفرتان پر از اتفاقات زیبا"

 نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


مسیر نسبتا سخت برای رسیدن به تونل

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده