چشمه قلقل ازنا، پاتوقی برای گردشگرانسفری به دل زیبایی های طبیعت لرستان با چشمه قلقل ازنا

سفر، کلمه ای که بسیاری از ما عاشق آن هستیم و سعی می کنیم که در طول سال آن را تجربه کنیم. سفر کردن یک سری پیش نیاز هایی دارد که باید به آن ها توجه کرد، یکی از این پیش نیاز ها شناخت جاذبه های گردشگری شهر مقصد است. اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید با یکی از بی نظیر ترین جاذبه های کشورمان در استان لرستان و شهرستان ازنا آشنا خواهید شد. چشمه قلقل ازنا از جمله چشمه های بسیار زیبایی است که در ادامه به آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

چشمه ای در روستای بی نظیر

سفر به استان لرستان همواره جذابیت های خودش را دارد و بی شک همه ما می دانیم که در لرستان باید فقط به دنبال زیبایی بگردیم. چشمه قلقل ازنا یا چشمه قلقلی یکی از آثار طبیعی روستای دربند شهرستان ازنا است که از آب آن برای کشاورزی و… استفاده می‌شود و در ایام تعطیل و تفریح محل گردش و استراحت گردشگران و مسافران است. این چشمه می تواند محلی بسیار زیبا برای گذراندن تعطیلات آخر هفته شما باشد.

چشمه قلقل ازنا با ویژگی های منحصر به فرد

چشمه قلقل ازنا در حدود 12 کیلومتری جنوب غربی شهرستان ازنا قرار گرفته است. این چشمه که طراوت بسیاری به منطقه بخشیده، به کمک درختانی کهنه سال و بوی بی نظیر گلزار ها و سبزه زار ها و هوای معتدل و تازه و صدای دل انگیز شرشر آب که از ارتفاع سقوط می کند و همچنین صدای دلنشین پرندگان در بهار و تابستان یک مکان تفریحی بسیار خاطره انگیز برای مردم و گردشگران می باشد.

سفرتان را به ما بسپارید

بی شک هزینه های سفر بسیار بالاست و ما باید در سفر های خودمان نهایت صرفه جویی را داشته باشیم تا بتوانیم سفری خاطره انگیز را تجربه کنیم. اگر تصمیم به آغاز سفر دارید باید قبل از شروع، محل اسکانتان را در شهر مقصد انتخاب و رزرو کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در استان لرستان و شهرستان ازنا، سفری بی نظیر و با خیال راحت را تجربه کنید.

"سفرتان پر از اتفاقات زیبا"

 نویسنده : محمدرضا فاطمی


پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده