تنگ رغز شیراز، چشمه ها و آبشار هایی از جنس بهشتمی خواهید یک سفر رویایی داشته باشید؟ تنگ رغز انتخاب خوبیست

سفر به استان هایی مانند استان فارس و اصفهان معمولا دلیل تاریخی و فرهنگ دارد و بیشتر گردشگران کشورمان که به این نوع استان ها سفر می کنند، به دلیل آثار تاریخی و فرهنگی است که در آن جا وجود دارد. اما در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از جذاب ترین جاذبه های طبیعی استان فارس و شهرستان شیراز آشنا کنیم. شاید تا به امروز نام تنگ رغز را شنیده اید. اگر فقط نامش را شنیده اید باید بگویم که حتما به شیراز سفر کرده و تنگ رغز را از نزدیک ببینید. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با این بهشت بی نظیر بیشتر آشنا شوید.

تنگه ای برای عاشقان طبیعت

سفر به استان زیبای فارس و شهرستان شیراز زمانی رویایی خواهد بود که به تنگ رغز سری بزنید. این تنگ جزو منطقی ای است که شاید تا به امروز فقط طبیعت گردان حرفه ای از آن مطلع هستند. این تنگ بی نظیر در شهر داراب استان فارس قرار گرفته می توان به معنای واقعی کلمه به آن بهشت گمشده گفت. این تنگه پر است از چشمه های زلال، آبشار هایی که با سمفونی زیبای طبیعت درآمیخته و چشم انداز بی نظیری را تقدیم مسافران می کند.

دره هایی برای لذت بردن

اگر به استان فارس سفر کردید به شما توصیه می کنیم که حتما از شهر زیبای داراب و جاذبه های گردشگری طبیعی آن دیدن کنید. کافیست به مراتع سرسبز و دشت های مابین داراب و فسا سری بزنید تا زیبایی طبیعت را به معنای واقعی درک کنید. در این منطقه دره هایی وجود دارد که درون آن ها حوضچه هایی پر از زیبایی قرار گرفته که یکی از این دره ها، تنگ رغز می باشد.

روی اتراق حساب کنید

اگر به استان زیبای فارس و شهرستان شیراز سفر کردید یادتان باشد که تنگ رغز را فراموش نکنید. اما قبل از آغاز سفرتان به فارس دقت داشته باشید که بهتر است تا محل اسکان در شهر مقصد را رزرو کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در شیراز، سفرتان را با خیالی راحت آغاز کرده و نگران محل اسکان نباشید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده